Για εργοδότες
Κωδ:Πωλητές/Πωλήτριες Juicy
Πωλητές/Πωλήτριες Juicy Couture
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
Company logo - click to visit company page
51-100
Λιανικό Εμπόριο

Η εταιρία TOP TRENDS AE, μία από τις πιο δυναμικές ελληνικές εταιρίες, αποκλειστικός εισαγωγέας και διανομέας ειδών ένδυσης και υπόδησης στην κατηγορία sport division με διεθνή brands, όπως, Skechers, Russell Athletic, Spadling, Stiga,, Magnum, Hi Tec κ.α, και στην κατηγορία Fashion division με διεθνή brands όπως Juicy Couture, Marlboro Classics και Franklin & Marshall, ζητά να προσλάβει άμεσα για τo αποκλειστικό κατάστημα Juicy Couture στη Γλυφάδα:

Πωλητές/Πωλήτριες

Οι κατάλληλοι υποψήφιοι θα πρέπει να διακρίνονται για την οργάνωσή τους, την αναλυτική και δημιουργική σκέψη τους, την ευχάριστη προσωπικότητά τους και την επιθυμία τους να εργαστούν σε ένα περιβάλλον όπου απαιτείται μακροπρόθεσμη στρατηγική ανάπτυξη στην ελληνική αγορά.

Κύριες αρμοδιότητες:

  • Ποιοτική και εξειδικευμένη εξυπηρέτηση πελατών.
  • Άριστη γνώση των προϊόντων και επιδίωξη συνεχούς βελτίωσης.
  • Επίτευξη ποσοτικών και ποιοτικών στόχων σύμφωνα με την πολιτική της εταιρείας.

Επιθυμητά προσόντα:

  • Προϋπηρεσία 1 έτους τουλάχιστον σε πώληση ενδυμάτων
  • Γνώση χειρισμού Η/Υ.
  • Γνώση Αγγλικής γλώσσας.
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για τους άνδρες υποψηφίους.

Η εταιρία προσφέρει:

  • Προοπτικές εξέλιξης σε έναν δυναμικό όμιλο με υψηλά standards οργάνωσης
  • Δυνατότητες προσωπικής ανάπτυξης και ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης
  • Σύγχρονο και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας

Βιογραφικά που δεν ανταποκρίνονται στα απαιτούμενα προσόντα δεν θα ληφθούν υπόψη.

Γλυφάδα
πριν 10 μήνες
Με κάποια εμπειρία
Πλήρης απασχόληση / Μερική απασχόληση