Για εργοδότες
Κωδ:202305SALP
Sales person - Πωλητής/Πωλήτρια Κατάστημα κοσμημάτων & ρολογιών Κωδ. "202305SALP"
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
ΑθήναΤοποθεσία
Αθήνα
πριν ένα χρόνο
Ημ. ανάρτησης

Η εταιρεία TIME CENTER A.E. με πολυετή δραστηριότητα στον χώρο των ρολογιών αναζητά ένα άτομο για το κατάστημα κοσμημάτων και ρολογιών  στην περιοχή του Συντάγματος.

Περιγραφή Θέσης:
•    Επικοινωνία και εξυπηρέτηση πελατών
•    Ανάδειξη των προϊόντων μέσα από μια μεγάλη γκάμα
•    Διασφάλιση της επιτυχούς επίτευξης των πωλήσεων με σκοπό την ενίσχυση και ανάπτυξη της επιχείρησης
•    Ομαλή και σωστή λειτουργία του καταστήματος

 Απαραίτητα προσόντα:
•    Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών σε παρόμοια θέση
•    Άριστες επικοινωνιακές και οργανωτικές ικανότητες
•    Άριστη χρήση της Αγγλικής Γλώσσας
•    Γνώσεις χειρισμού Η/Υ (MS Office)
•    Εμπειρία τιμολόγησης σε προγράμματα ERP
•    Ομαδικότητα και συνεργασία
•    Ευχάριστη προσωπικότητα
•    Ευπρεπής παρουσία

 Παροχές Εταιρείας:
•    Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
•    Πλήρης απασχόληση
•    Εκπαίδευση
•    Φιλικό και ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον

Αθήνα