Για εργοδότες
Κωδ:Store102
Store Manager (Smart Park - Σπάτα)
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
πριν ένα χρόνο
Ημ. ανάρτησης

Η εταιρία POP-AIR, η οποία δραστηριοποιείται στο χώρο της γυναικείας και ανδρικής ένδυσης, αναζητεί για το κατάστημα της, στα Σπάτα Αττικής:

Store Manager

Bασικές αρμοδιότητες:

  • Διασφάλιση εύρυθμης λειτουργίας του καταστήματος και τήρηση των διαδικασιών της εταιρίας
  • Εκπαίδευση ανθρώπινου δυναμικού καταστήματος
  • Διαχείριση και παρακίνηση του προσωπικού
  • Ενημέρωση προσωπικού για καινούριες ενέργειες/προϊόντα
  • Επίτευξη στόχων
  • Διαχείριση εβδομαδιαίου προγράμματος καταστήματος
  • Άριστη γνώση εμπορευμάτων
  • Μέριμνα για τη διαχείριση των παραλαβών και την τακτοποίηση των προϊόντων
  • Συνεχής έλεγχος και αξιολόγηση για την έγκαιρη αναγνώριση και επίλυση προβλημάτων

Απαραίτητα προσόντα:

  • Προϋπηρεσία 2+ έτη σε αντίστοιχη θέση
  • Βασικές γνώσεις Visual Merchandising
  • Πελατοκεντρική αντίληψη
  • Άριστες επικοινωνιακές ικανότητες
  • Ενδιαφέρον για το χώρο της μόδας
  • Πολύ καλή γνώση Η/Υ
  • Εμπειρία σε ERP συστήματα (Softone)
  • Καλή γνώση αγγλικών

Προσφέρονται:

  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
  • Σύγχρονο και φιλικό περιβάλλον εργασίας
Σπάτα Λούτσας