Για εργοδότες
Πωλητές-Πωλήτριες Θεσσαλονίκη
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

Αγαπάς τα κατοικίδια όσο εμείς;

Γίνε και εσύ μέλος της ομάδας Pet City!

Ποιοι είμαστε;

Είμαστε μια εταιρία 800 ανθρώπων και 90 καταστημάτων που αγαπούν τα ζώα, τους αρέσει η εξέλιξη και η γνώση και δίνουμε τον καλύτερό μας εαυτό στην Pet εξυπηρέτηση. Αναζητούμε τους κατάλληλους υποψηφίους για που θα καλύψουν τις θέσεις: Πωλητής/τρια για τα καταστήματά μας στην Θεσσαλονίκη.

Στείλε μας σήμερα το βιογραφικό σου και πάρε θέση στη δυναμική ομάδας μας!

Οι αρμοδιότητες σας:

  • Υποδοχή, ενημέρωση και καθοδήγηση πελατών για την καλύτερη επιλογή αγοράς και προάγοντας θετικό customer experience
  • Πωλήσεις και εξυπηρέτηση μετά την πώληση
  • Έλεγχος stock καταστήματος και αναπλήρωση όταν είναι απαραίτητο
  • Διεκπεραίωση των παραγγελιών, παραλαβή και οργάνωση αποθήκης και του κεντρικού χώρου του καταστήματος
  • Παραλαβές προϊόντων
  • Χρήση ταμειακής μηχανής

Απαραίτητα προσόντα:

  • Διάθεση για εκπαίδευση και εξέλιξη
  • Προσανατολισμός στην εξυπηρέτηση του πελάτη και ικανότητα διαχείρισης παραπόνων
  • Βασική γνώση αγγλικών και Η/Υ
  • Ευχέρεια στην επικοινωνία και ευχάριστη προσωπικότητα
  • Υπευθυνότητα και συνέπεια
  • Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας

Οι παροχές μας:

  • Συνεχής εκπαίδευση και ανάπτυξη μέσω του Pet City Academy
  • Επιβράβευση για την επίτευξη των εταιρικών στόχων
  • Δυναμικό και συνεχώς αναπτυσσόμενο περιβάλλον εργασίας με προοπτικές επαγγελματικής εξέλιξης
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Πρόγραμμα εταιρικών παροχών και εκπτώσεις για το προσωπικό στα καταστήματα της εταιρίας μας

 Μπορείς να δηλώσεις το ενδιαφέρον σου για να εργαστείς στον Leader της αγοράς, στέλνοντας το βιογραφικό σου και στο workwithus@petcity.gr σημειώνοντας την περιοχή που σε ενδιαφέρει!

Θεσσαλονίκη
πριν ένα χρόνο
Entry / Αρχάριος
Πλήρης απασχόληση / Μερική απασχόληση