Για εργοδότες
Κωδ:V.M. EXECUTIVE
In-store Visual Merchandiser / Sales Executive για το κατάστημα mat fashion, River West (Κωδ: V.M.)
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
πριν ένα χρόνο
Ημ. ανάρτησης

Απαραίτητα προσόντα:

  • 2ετή τουλάχιστον προϋπηρεσία στο σε αντίστοιχη θέση σε εταιρεία γυναικείας ένδυσης  ή σε σχετικό χώρο
  • Συμμετοχή σε ομάδα V/M ή συνεργασία με την ομάδα των V/M για την τοποθέτηση εμπορευμάτων στο χώρο πώλησης
  • Δυνατότητα παρουσίασης των προϊόντων στο κατάστημα υποστηρίζοντας την εταιρική ταυτότητα.
  • Πρωτοβουλία, δυναμισμό, ομαδικό πνεύμα, άνεση στην επικοινωνία
  • Άνεση στη χρήση Social Media
  • Ενδιαφέρον για το χώρο της μόδας

Κύριες Αρμοδιότητες

  • Υλοποίηση / στήσιμο βιτρίνας με την κατεύθυνση της ομάδας του V/M
  • Παρουσίαση προϊόντων στο χώρο του καταστήματος με την κατεύθυνση της ομάδας του V/M
  • Εξυπηρέτηση πελατών με στόχο την επίτευξη εταιρικών στόχων

Η θέση αναφέρεται στον Store Manager του καταστήματος και είναι άμεσα συνδεδεμένη τόσο με την ομάδα των  V/M όσο και με την ομάδα πωλήσεων του καταστήματος

Προσφέρονται:

  • Ανταγωνιστικές αποδοχές (μισθός + bonus)
  • Άριστες συνθήκες εργασίας σε ένα σύγχρονο και οργανωμένο εργασιακό περιβάλλον
  • Προοπτικές εξέλιξης λόγω της ανάπτυξης του Ομίλου
  • Σταθερότητα
Αιγάλεω