Για εργοδότες
Κωδ:2023patra
Πωλητές-τριες || Κατάστημα Πάτρας
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

H Bodytalk (Bdtk) δραστηριοποιείται στον χώρο της αθλητικής ένδυσης πάνω από 20 χρόνια. Αυτή την περίοδο αναζητούμε πωλητές- τριες για το κατάστήμα μας στην Πάτρα.

Κύριες Αρμοδιότητες

  • Εξυπηρέτηση πελατών και παροχή ολοκληρωμένων λύσεων
  • Τακτοποίηση προιόντων
  • Παραλαβή εμπορευμάτων & οργάνωση αποθήκης
  • Χειρισμός ταμείου και πιστωτικών συναλλαγών
  • Εστίαση στην επίτευξη των στόχων του καταστηματος
  • Διατήρηση καθαριότητας και ασφάλειας του χώρου εργασίας

Απαραίτητα προσόντα

Το χαμόγελο, η θετική σου διάθεση στην εξυπηρέτησή των πελατών, το πάθος σου για τη μόδα και το αθλητισμό είναι για εμάς τα πιο σημαντικά στοιχεία.

Αν θεωρείς ότι διαθέτεις τα παραπάνω και έχεις καλή γνώση Αγγλικών και Η/Υ σε περιμένουμε να ξεδιπλώσεις το ταλέντο σου στην επικοινωνία και στις πωλήσεις μαζί μας.

Ενημερωθείτε για τους όρους υποβολής βιογραφικών σημειωμάτων, σύμφωνα με τον Κανονισμό Προστασίας Προσωπικών Δεδομένων, στο https://www.bodytalk.com/epikoinonia/oroi-apostolis-cv/

Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνήσουμε με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση για να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.

Πάτρα
πριν ένα χρόνο
Με κάποια εμπειρία
Πλήρης απασχόληση / Μερική απασχόληση