Για εργοδότες
ΠΩΛΗΤΗΣ-ΠΩΛΗΤΡΙΑ/ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
πριν ένα χρόνο
Ημ. ανάρτησης
Σήμερα, τα αθλητικά σήματα Admiral, Kappa, Maui and Sons και Starter προωθούνται μέσω των 134 Admiral Sport Shops, σε σημεία πώλησης shop in shop αλλά και σε καταστήματα duty free και αποτελούν ένα ισχυρό δίκτυο πώλησης σε Ελλάδα, Βουλγαρία, Κόσοβο και Κύπρο, προσφέροντας μεγάλη ποικιλία σε αθλητικά ρούχα, είδη σπορ, casual ρουχισμό, αξεσουάρ, αθλητικά παπούτσια καθώς και εξειδικευμένο εξοπλισμό για τα δημοφιλέστερα αθλήματα. H αλυσίδα καταστημάτων Αdmiral στο πλαίσιο της ανάπτυξής της, αναζητά Πωλητή-ρια για το κατάστημά της στο Χαλάνδρι. Αποστολή βιογραφικών μέσω email: cvs2@diethnis-athlitiki.gr

Κύριες Αρμοδιότητες Θέσης:

  • Παροχή άψογης εξυπηρέτησης πελατών & ενίσχυση του «customer journey»
  • Συμμετοχή στην παραλαβή & προετοιμασία προϊόντων στο χώρο πώλησης
  • Αναπλήρωση & τακτοποίηση προϊόντων
  • Συνεργασία με τα υπόλοιπα μέλη της ομάδας και συμμετοχή σε συχνά meetings
  • Συνεχής ενημέρωση για τα προϊόντα και τις προσφορές μας
  • Χειρισμός ταμειακής μηχανής και πιστωτικών συναλλαγών
  • Διατήρηση καθαριότητας και ασφάλειας του χώρου εργασίας
  • Εστίαση στην επίτευξη των στόχων του καταστήματος εντός συγκεκριμένων χρονικών ορίων.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προηγούμενη εμπειρία σε θέση πώλησης θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν
  • Ομαδικό πνεύμα
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Διάθεση για μάθηση και εξέλιξη
  • Ευχάριστη και δυναμική προσωπικότητα με άμεση ανταπόκριση στην εκτέλεση καθηκόντων

 Τι προσφέρουμε;

  • Ευχάριστοι χώροι εργασίας
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών & bonus επίτευξης στόχων
  • Ομαδική ασφάλιση
  • Ειδικές εκπτώσεις στα προϊόντα της εταιρείας μας
  • Δυνατότητες εκπαίδευσης/Προοπτικές εξέλιξης

Χαλάνδρι
Χωρίς προϋπηρεσία / Χωρίς εμπειρία