Για εργοδότες
Instore Salesperson
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
πριν ένα χρόνο
Ημ. ανάρτησης

Ο όμιλος GEPAWORLD, μία από τις πιο δυναμικές και καινοτόμες εταιρείες στο χώρο των αθλητικών ενδυμάτων, αναζητά Πωλητές/Πωλήτριες για  τα καταστήματα της, GSA Space, στη Κηφισιά και Μεταμόρφωση για πλήρη ή μερική απασχόληση.

Βασικές Αρμοδιότητες:

  • Παροχή υψηλού επιπέδου εξυπηρέτησης πελατών.
  • Διατήρηση της εικόνας του καταστήματος σύμφωνα με τα πρότυπα της εταιρείας.
  • Εξυπηρέτηση των παραγγελιών του e-shop και επικοινωνία με τους πελάτες του e-shop για τυχόν θέματα που προκύπτουν.
  • Αναπλήρωση εμπορευμάτων, συμμετοχή στις διαδικασίες απογραφής, ταμειακή διαχείριση, διατήρηση οργανωμένου καταστήματος.
  • Επίτευξη ποιοτικών και ποσοτικών στόχων του καταστήματος.

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 1 έτος στο χώρο της λιανικής πώλησης.
  • Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας.
  • Γνώση χρήσης εμπορικού προγράμματος Softone επιθυμητή.
  • Πολύ καλή γνώση Η/Υ (MS OFFICE). Η γνώση ταμείου θα συνεκτιμηθεί.
  • Ευχέρεια λόγου, ευγένεια και άνεση στην επικοινωνία.
  • Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας με έμφαση στην εξυπηρέτηση του πελάτη.

Τι προσφέρουμε:

  • Ανταγωνιστικές αποδοχές
  • Ευκαιρίες προσωπικής εξέλιξης
  • Εργασιακό περιβάλλον με εκπληκτική κουλτούρα που βασίζεται στον σεβασμό και την αξιοκρατία.
Κηφισιά