Για εργοδότες
ΠΩΛΗΤΗΣ/ΠΩΛΗΤΡΙΑ E-SHOP
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
πριν ένα χρόνο
Ημ. ανάρτησης

ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΜΟΝΟΠΡΟΣΩΠΗ ΕΠΕ είναι η Νο.1 Ελληνική εταιρεία η οποία δραστηριοποιείται τα τελευταία 42 χρόνια στο εμπόριο αθλητικών ειδών.

Σήμερα, τα αθλητικά σήματα Admiral, Kappa, Maui and Sons και Starter προωθούνται μέσω των 134 Admiral Sport Shops τα οποία αποτελούν ένα ισχυρό δίκτυο πώλησης σε Ελλάδα, Βουλγαρία, Κόσοβο και Κύπρο και προσφέρουν μεγάλη ποικιλία σε αθλητικά ρούχα, είδη σπορ, casual ρουχισμό, αξεσουάρ, αθλητικά παπούτσια, καθώς και εξειδικευμένο εξοπλισμό για τα δημοφιλέστερα αθλήματα. Η ευρύτερη οικογένεια της Admiral αριθμεί περισσότερους από 800 εργαζομένους, ενώ η εταιρία διαθέτει σημεία πώλησης shop in shop αλλά και σε καταστήματα duty free.

Η Εταιρεία ζητά να καλύψει τη θέση : Πωλητής/Πωλήτρια Ηλεκτρονικού Καταστήματος (E-Shop).

Απασχόληση : Full-Time

Τοποθεσία Θέσης : Ασπρόπυργος

Περιγραφή Θέσης :

  • Συλλογή Παραγγελιών Πελατών
  • Εκτέλεση Παραγγελιών Πελατών
  • Πακετάρισμα Προϊόντων
  • Έκδοση Παραστατικών/Vouchers
  • Ταξινόμηση Αποθήκης E-Shop/Διαχείριση & Ανατροφοδότηση Ραφιών.

Επιθυμητά Προσόντα :

  • Γνώση Υπολογιστών (MS Office)
  • Απόφοιτος Λυκείου, (ΑΕΙ/ΤΕΙ)
  • Διάθεση για Εργασία/Ομαδικό Πνεύμα
Ασπρόπυργος