Για εργοδότες
PART TIME ΠΩΛΗΤΕΣ – MERCHANDISERS
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

Η ελληνική βιομηχανία χρωμάτων VECHRO, με δραστηριότητα μεγαλύτερη των 70 χρόνων και πρωτοπόρος στα οικολογικά χρώματα, επιθυμεί να προσλάβει για τη στελέχωση του τμήματος Merchandising  στα PRAKTIΚER  ΛΑΡΙΣΑΣ:

 PART TIME ΠΩΛΗΤΕΣ – MERCHANDISERS ΕΝΤΟΣ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΟΣ

Bασικές αρμοδιότητες θέσης:

-          Αποτελεσματική εξυπηρέτηση πελατών.

-          Προώθηση των προϊόντων της εταιρείας.

-          Προβολή και τοποθέτηση των προϊόντων & των διαφημιστικών ειδών.

Απαραίτητα προσόντα:

-         Απόφοιτη/-ος Λυκείου ή ΙΕΚ.

-         Γνώση χειρισμού Η/Υ.

-         Τεχνικές πωλήσεων και προσέγγισης καταναλωτών.

-         Επικοινωνιακή ικανότητα, επαγγελματισμός & ομαδικότητα.

-         Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση, επιθυμητή.

Περιοχή :  ΛΑΡΙΣΑ

Παρακαλούμε να αποστείλετε βιογραφικό σημείωμα:

ΒΕΧΡΩ Α.Ε.

Λιοσίων 302, 111 45, Αθήνα

email: avramiotis@vechro.gr

Λάρισα
πριν ένα χρόνο
Χωρίς προϋπηρεσία / Χωρίς εμπειρία
Μερική απασχόληση