Για εργοδότες
Πωλητές / Πωλήτριες για πλήρη ή μερική απασχόληση- Καλλιθέα
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

Η  Zakcret Sports A.E. μια από τις κορυφαίες αλυσίδες στον χώρο λιανικής πώλησης αθλητικών και sportswear ειδών, με 30 φυσικά  καταστήματα (26 Zakcret Sports & 4 SneakerCage ), 4 ηλεκτρονικά και περισσότερους από 450 εργαζομένους συνολικά , αναζητά πωλητές / πωλήτριες, πλήρους ή μερικής απασχόλησης, για το νέο της κατάστημα στην Καλλιθέα.

Κύριες Αρμοδιότητες:

  • Παροχή υψηλού επιπέδου εξυπηρέτησης στον πελάτη
  • Τακτοποίηση προϊόντων και συμμετοχή στη διατήρηση οργανωμένου καταστήματος
  • Επίτευξη ποιοτικών και ποσοτικών στόχων του καταστήματος

Απαραίτητα προσόντα:

  • Προϋπηρεσία στον χώρο της λιανικής πώλησης
  • Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας και χρήση Η/Υ
  • Εκπληρωμένες οι στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Πνεύμα ομαδικότητας και συνεργασίας
  • Ευχάριστη προσωπικότητα με προσανατολισμό στον πελάτη
  • Ανεπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας και οργάνωσης

Η εταιρεία θα σε στηρίξει σε κάθε σου βήμα  προσφέροντας:

  • Ανταγωνιστικές αποδοχές συν BONUS επίτευξης στόχων
  • Σημαντικές ευκαιρίες προσωπικής εξέλιξης
  • Άριστες συνθήκες εργασίας σε ευχάριστο περιβάλλον
  • Διαρκής εκπαίδευση

Αν αγαπάς την αθλητική & sportswear υπόδηση-ένδυση και θες να γίνεις μέλος μιας δυναμικής ομάδας, θέλουμε να σε γνωρίσουμε!

Στείλε μας, λοιπόν, το βιογραφικό σου, είτε ηλεκτρονικά είτε στο Fax 210 6043506.

Καλλιθέα
πριν ένα χρόνο
Με κάποια εμπειρία
Πλήρης απασχόληση / Μερική απασχόληση