Για εργοδότες
Σύμβουλος Πωλήσεων καταστήματος Nova - Patra
Η θέση δε δέχεται πλέον αιτήσεις
Company logo - click to visit company page
501-2000
Τηλεπικοινωνίες
ΠάτραΤοποθεσία
Πάτρα
πριν 5 μήνες
Ημ. ανάρτησης
Entry / ΑρχάριοςΕπίπεδο εμπειρίας
Entry / Αρχάριος

Το δίκτυο καταστημάτων της Nova, μέλος της United Group του κορυφαίου παρόχου τηλεπικοινωνιών και media στη Νοτιοανατολική Ευρώπη, αναζητεί ενθουσιώδεις, δυναμικούς και επικοινωνιακούς συνεργάτες για την στελέχωση της ευρύτερης ομάδας του.

Ως μέλος της ομάδας καταστημάτων Nova, αποτέλεσε κομμάτι της εξυπηρέτησης και οικοδόμησης σχέσεων εμπιστοσύνης με τους πελάτες με στόχο την επίτευξη ποιοτικών και ποσοτικών στόχων πωλήσεων

Κύριες αρμοδιότητες:

  • Ενεργής συμμετοχή στην επίτευξη ποσοτικών & ποιοτικών στόχων
  • Καθοδήγηση πελατών & προώθηση προϊόντων και υπηρεσιών σύμφωνα με τις ανάγκες τους
  • Δημιουργία μακροχρόνιας σχέσης πιστότητας με τους πελάτες

Προσόντα:

  • Ισχυρές επικοινωνιακές & διαπραγματευτικές ικανότητες. Εστίαση στην πώληση & την εξυπηρέτηση
  • Δευτεροβάθμια εκπαίδευση, Πτυχίο (επιθυμητό). Καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας & Η/Υ.
  • Ομαδικότητα, πρωτοβουλία, ενθουσιασμός και προθυμία για συνεχή βελτίωση & επιμόρφωση.

Παροχές:

  • Μηνιαίος μισθός και επιπλέον πακέτο αμοιβών Bonus
  • Ιδιωτικό πρόγραμμα ομαδικής ασφάλισης
  • Παροχές και προνομιακές τιμές στις τηλεπικοινωνίες
  • Συνεχής εκπαίδευση με προοπτικές ανέλιξης
Πάτρα