Για εργοδότες
Υπάλληλος Καταστήματος Super-Market

Αναζητάμε ενθουσιώδη και φιλόδοξα άτομα για να στελεχώσουν τα καταστήματα μας. Στα Super Market Δ. Θανόπουλος Α.Ε., εκτιμούμε κάθε εργαζόμενο ως αναπόσπαστο μέλος της ομάδας μας. Από την παροχή άριστης εξυπηρέτησης πελατών έως τη διατήρηση ενός καθαρού και οργανωμένου καταστήματος, όλοι οι εργαζόμενοι συμβάλλουν στη συνολική επιτυχία της εταιρίας μας και είμαστε περήφανοι που είμαστε οι μόνοι με 147 χρόνια ενεργούς παρουσίας στο χώρο.  Θέλεις να γίνεις μέρος της ομάδας μας ;

Κάνοντας κλικ στο σύνδεσμο μπορείτε να επισκεφτείτε την ιστοσελίδα μας προκειμένου να δείτε τις διαθέσιμες θέσεις και να κάνετε αίτηση για αυτήν που ταιριάζει περισσότερο στα προσόντα σας. Θα αξιολογηθούν μόνο αιτήσεις με βιογραφικό από την ιστοσελίδα μας.

Οι Αρμοδιότητες σου:

  • Εξυπηρέτηση πελατών στο κατάστημα
  • Συνεργασία με τα εσωτερικά τμήματα για την καλύτερη οργάνωση του καταστήματος
  • Έλεγχος προϊόντων (ημερομηνίες λήξης, τιμές)
  • Ανεφοδιασμός και τακτοποίηση προϊόντων σε ράφια & σημεία προβολής
  • Διαχείριση συναλλαγών με πελάτες(μετρητά, πιστωτικές κάρτες, κουπόνια)
  • Συσκευασία προϊόντων προς αποστολή
  • Εφαρμογή και τήρηση των κανόνων υγιεινής και ασφάλειας

Τι Ζητάμε:

  • Απολυτήριο Λυκείου
  • Βασική χρήση Η/Υ
  • Ευελιξία για εργασία σε κυλιόμενες βάρδιες
  • Δυνατότητα για χειρωνακτική εργασία
  • Όρεξη για μάθηση
  • Υπευθυνότητα
  • Ομαδικότητα

Τι Προσφέρουμε:

  • Μισθό υψηλότερο του βασικού
  • Σταθερότητα και ασφάλεια
  • Έμμισθη εκπαίδευση από την 1η σου μέρα
  • Πλήρη Απασχόληση

Νέα Ερυθραία
πριν 15 μέρες
Χωρίς προϋπηρεσία / Χωρίς εμπειρία