Για εργοδότες
Κωδ:SP_0224MR
Υπάλληλος Αποθήκης (Μύκονος)
πριν 9 μέρες
Ημ. ανάρτησης
Entry / ΑρχάριοςΕπίπεδο εμπειρίας
Entry / Αρχάριος

Στην ομάδα kariera.gr | Mass Recruitment , δεν προσφέρουμε απλά μια θέση εργασίας σας προσφέρουμε τη δυνατότητα να γίνετε μέλος ενός συνεχές μεταβαλλομενου περιβάλλοντος εργασίας. Με χρόνια εξειδίκευσης στις υπηρεσίες μαζικής πρόσληψης, φέρνουμε κοντά εξαιρετικά ταλέντα υποψηφίων με δυναμικές εταιρείες.

Στην ομάδα του kariera.gr | Mass Recruitment κάθε επαγγελματική σας κίνηση είναι ένα βήμα προς την αριστεία. Ξεκινήστε μαζί μας μια καριέρα όπου οι δεξιότητές σας συναντούν ασύγκριτες ευκαιρίες.

Η ομάδα Mass Recruitment του Kariera.gr, αναζητά Υπαλλήλους Αποθήκης για τα Flora Supermarkets - αλυσίδα πολυτελών supermarket - στη Μύκονο.

Αρμοδιότητες:

  • Έλεγχος και παραλαβή εμπορευμάτων
  • Φόρτωση και εκφόρτωση εμπορευμάτων
  • Εφαρμογή και τήρηση κανόνων υγιεινής και ασφάλειας αποθήκης
  • Συλλογή και προετοιμασία παραγγελιών

Απαραίτητα προσόντα:

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Οργανωτικές δεξιότητες
  • Γνώση χειρισμού scanner, επιθυμητή

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Δωρεάν διαμονή
  • Σύμβαση αορίστου χρόνου
  • Ιδιωτική ασφάλιση
  • Ανταγωνιστικό μισθολογικό πακέτο
  • Διατακτικές επιταγές (tickets)
  • Παροχή εποχιακού bonus
Μύκονος