Για εργοδότες
Sales Advisor (Αγία Παρασκευή)
ΑθήναΤοποθεσία
Αθήνα
πριν 16 μέρες
Ημ. ανάρτησης
Entry / ΑρχάριοςΕπίπεδο εμπειρίας
Entry / Αρχάριος

Στην ομάδα kariera.gr | Mass Recruitment , δεν προσφέρουμε απλά μια θέση εργασίας σας προσφέρουμε τη δυνατότητα να γίνετε μέλος ενός συνεχές μεταβαλλομενου περιβάλλοντος εργασίας. Με χρόνια εξειδίκευσης στις υπηρεσίες μαζικής πρόσληψης, φέρνουμε κοντά εξαιρετικά ταλέντα υποψηφίων με δυναμικές εταιρείες.

Στην ομάδα του kariera.gr | Mass Recruitment κάθε επαγγελματική σας κίνηση είναι ένα βήμα προς την αριστεία. Ξεκινήστε μαζί μας μια καριέρα όπου οι δεξιότητές σας συναντούν ασύγκριτες ευκαιρίες.

Η ομάδα του kariera.gr, αναζητά για λογαριασμό της εταιρείας ΜΕΪΔΑΝΗΣ, της γνωστής εταιρείας παροχής ηλεκτρολογικού εξοπλισμού, Sales Advisors για τα καταστήματά της στην Αγία Παρασκευή και στο Χαλάνδρι.

Βασικές Αρμοδιότητες

  • Κατανόηση και γνώση των χαρακτηριστικών των προϊόντων της εταιρείας
  • Διερεύνηση αναγκών του πελάτη και προσωποποιημένη εξυπηρέτηση
  • Δημιουργία σχέσης εμπιστοσύνης με πελάτες
  • Παραλαβή και τακτοποίηση εμπορευμάτων
  • Επιμέλεια και τακτοποίηση του καταστήματος

Απαιτούμενα Προσόντα

  • Απόφοιτος ΤΕΙ/ΙΕΚ/ΕΠΑΛ
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε κατάστημα λιανικής
  • Επιθυμητή γνώση Αγγλικών
  • Υπευθυνότητα, επικοινωνιακές δεξιότητες και ομαδικό πνεύμα
  • Πελατοκεντρική Αντίληψη

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Σταθερό μηνιαίο πακέτο αποδοχών
  • Bonus
  • Σύμβαση αορίστου χρόνου
  • Διαρκή εκπαίδευση
  • Άνετο, φιλικό και σύγχρονο εργασιακό περιβάλλον
Αθήνα