Για εργοδότες
Κωδ:YSΚ_0224
Υπάλληλος Supermarket (Κέρκυρα)

Στην ομάδα kariera.gr | Mass Recruitment, δεν προσφέρουμε απλά μια θέση εργασίας σας προσφέρουμε τη δυνατότητα να γίνετε μέλος ενός συνεχές μεταβαλλομενου περιβάλλοντος εργασίας. Με χρόνια εξειδίκευσης στις υπηρεσίες μαζικής πρόσληψης, φέρνουμε κοντά εξαιρετικά ταλέντα υποψηφίων με δυναμικές εταιρείες.

Στην ομάδα του kariera.gr | Mass Recruitment κάθε επαγγελματική σας κίνηση είναι ένα βήμα προς την αριστεία. Ξεκινήστε μαζί μας μια καριέρα όπου οι δεξιότητές σας συναντούν ασύγκριτες ευκαιρίες.

Η ομάδα του Mass Recruitment του kariera.gr, αναζητά για λογαριασμό συνεργάτη, μεγάλης εταιρείας supermarket, Υπάλληλους Supermarket (part-time και full-time) για τα καταστήματα της εταιρείας που βρίσκονται στην Κέρκυρα.

Αρμοδιότητες θέσης:

  • Εξυπηρέτηση των πελατών στο χώρο ευθύνης του/της (πάγκοι εξυπηρέτησης) του καταστήματος
  • Ανεφοδιασμός από τον χώρο των ψυγείων/αποθηκών
  • Συμμετοχή στο συντονισμό των παραγγελιών του τμήματος σε συνεργασία με τα στελέχη του καταστήματος
  • Έλεγχος / αλλαγές τιμών και προελεύσεων
  • Έλεγχος ημερομηνιών λήξης
  • Καθαριότητες του τμήματος

Απαραίτητα προσόντα:

  • Επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Οργανωτικότητα
  • Πελατοκεντρική προσέγγιση

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να κάνουν αίτηση παρακάτω και ένας εκπρόσωπος του kariera.gr, θα επικοινωνήσει άμεσα μαζί τους.

#hiringsolutionsisrecruiting

Κέρκυρα
πριν 13 μέρες
Entry / Αρχάριος
Πλήρης απασχόληση / Μερική απασχόληση