Για εργοδότες
Κωδ:SA_0124MR
Sales Advisor
ΑθήναΤοποθεσία
Αθήνα
πριν 14 μέρες
Ημ. ανάρτησης
Entry / ΑρχάριοςΕπίπεδο εμπειρίας
Entry / Αρχάριος

Η ομάδα του kariera.gr, αναζητά για λογαριασμό της εταιρείας ΜΕΪΔΑΝΗΣ, της γνωστής εταιρείας παροχής ηλεκτρολογικού εξοπλισμού, Sales Advisors.

Βασικές Αρμοδιότητες

  • Κατανόηση και γνώση των χαρακτηριστικών των προϊόντων της εταιρείας
  • Διερεύνηση αναγκών του πελάτη και προσωποποιημένη εξυπηρέτηση
  • Δημιουργία σχέσης εμπιστοσύνης με πελάτες
  • Παραλαβή και τακτοποίηση εμπορευμάτων
  • Επιμέλεια και τακτοποίηση του καταστήματος

Απαιτούμενα Προσόντα

  • Απόφοιτος ΤΕΙ/ΙΕΚ/ΕΠΑΛ
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε κατάστημα λιανικής
  • Επιθυμητή γνώση Αγγλικών
  • Υπευθυνότητα, επικοινωνιακές δεξιότητες και ομαδικό πνεύμα
  • Πελατοκεντρική Αντίληψη

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Σταθερό μηνιαίο πακέτο αποδοχών
  • Bonus
  • Σύμβαση αορίστου χρόνου
  • Διαρκή εκπαίδευση
  • Άνετο, φιλικό και σύγχρονο εργασιακό περιβάλλον
Αθήνα