Για εργοδότες
Πωλητής/Πωλήτρια Λιανικής - AlmaPet

Η αλυσίδα καταστημάτων AlmaPet επιθυμεί να εντάξει στο δυναμικό της πωλητές/πωλήτριες πλήρους 6ήμερης απασχόλησης (Δευτέρα-Σάββατο) για την επάνδρωση των καταστημάτων της Θεσσαλονίκη (Ανατολική Θεσσαλονίκη και Κέντρο).

Οι αρμοδιότητες σας:

  • Βελτιστοποίηση της εμπειρίας του πελάτη εντός του καταστήματος και καθοδήγηση του μέσω των κατάλληλων προτάσεων.
  • Ανάδειξη των προϊόντων μέσω της καλής γνώσης των χαρακτηριστικών τους και της εξειδίκευσης στον συγκεκριμένο κλάδο.
  • Διαχείριση αποθεμάτων και αναπλήρωση τους στα ράφια.
  • Χειρισμός προγράμματος εμπορικής διαχείρισης (Pylon).
  • Παραλαβή εμπορευμάτων και τοποθέτηση/οργάνωση στο χώρο του καταστήματος αλλά και στους αποθηκευτικούς χώρους.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Πελατοκεντρική αντίληψη με προσανατολισμό στην άριστη εξυπηρέτηση του πελάτη
  • Εξωστρεφής με ικανότητα στη διαχείριση και επίλυση προβλημάτων
  • Εξαιρετικές επικοινωνιακές & διαπροσωπικές δεξιότητες
  • Ακεραιότητα, υπευθυνότητα και συνέπεια
  • Καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας & Η/Υ
  • Διάθεση για εκπαίδευση και εξέλιξη
  • Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας
  • Επιθυμητή η εμπειρία στις πωλήσεις λιανικής

Οι παροχές μας:

  • Ανταγωνιστικό & εξελισσόμενο πακέτο αποδοχών
  • Πρόγραμμα επιβράβευσης (bonus) για την επίτευξη των εταιρικών στόχων
  • Δυνατότητα άμεσης επαγγελματικής και μισθολογικής ανέλιξης
  • Συνεχής εκπαίδευση και ανάπτυξη νέων δεξιοτήτων
  • Γενναιόδωρη έκπτωση σε όλα τα προιόντα μας
Θεσσαλονίκη
πριν 14 μέρες
Χωρίς προϋπηρεσία / Χωρίς εμπειρία