Για εργοδότες
ΠΩΛΗΤΕΣ/ΤΡΙΕΣ - ΤΑΜΙΕΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
πριν ένα μήνα
Ημ. ανάρτησης

Περιγραφή θέσης εργασίας:

  • Παροχή υψηλού επιπέδου εξυπηρέτησης στον πελάτη
  • Τακτοποίηση προϊόντων και συμμετοχή στη διατήρηση οργανωμένου καταστήματος
  • Ταμείο
  • Παραλαβές εμπορευμάτων

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Προϋπηρεσία στον χώρο της λιανικής πώλησης
  • Προηγούμενη εμπειρία στο χώρο της παιδικής ένδυσης θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν
  • Άνεση στην επικοινωνία και στην εξυπηρέτηση πελατών
  • Ευγένεια και προθυμία
  • Οργάνωση και συνέπεια
  • Δυνατότητα εργασίας σε ευέλικτο ωράριο ανάλογα με τις ανάγκες του καταστήματος

Η εταιρία προσφέρει:

  • Άριστες συνθήκες εργασίας σε ένα διαρκώς αναπτυσσόμενο περιβάλλον
  • Διαρκή εκπαίδευση και ευκαιρίες εξέλιξης
  • Ανταγωνιστικό σχήμα αποδοχών αναλόγως προσόντων
  • Bonus παραγωγικότητας βάσει επίτευξης στόχου
  • Έκπτωση προσωπικού στα προϊόντα ΟRCHESTRA
Θεσσαλονίκη
Με κάποια εμπειρία
Μερική απασχόληση