Για εργοδότες
Sales assistants Haralas κατάστημα Λάρισας
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
ΛάρισαΤοποθεσία
Λάρισα
πριν ένα μήνα
Ημ. ανάρτησης

Ο Όμιλος Εταιριών FAIS δραστηριοποιείται σε καταστήματα λιανικής/χονδρικής ενδυμάτων, υποδημάτων και αξεσουάρ, σε καταστήματα για περισσότερα από 40 χρόνια, κυριαρχώντας στην ελληνική αγορά και επεκτείνοντας τις δραστηριότητές της στη Βουλγαρία, τη Ρουμανία και την Κύπρο.

Οι επιχειρηματικές δραστηριότητες περιλαμβάνουν τη διανομή της πολυτέλειας, τον αθλητισμό, τα είδη ένδυσης περιστασιακής ζωής, τα παπούτσια και τα αξεσουάρ φέρνοντας ισχυρές και καινοτόμες μάρκες στους καταναλωτές.

Στα πλαίσια της συνεχούς ανάπτυξης ο Όμιλος Εταιριών FAIS αναζητάει:

Sales assistants - Haralas κατάστημα  Λάρισας.

Περιγραφή Θέσης

Η θέση είναι πλήρης απασχόλησης και έχει ως κύριο στόχο την αποτελεσματική και ποιοτική εξυπηρέτηση των πελατών εξασφαλίζοντας την ικανοποιητική αγοραστική εμπειρία τους.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Καλές επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Επαγγελματική συμπεριφορά και ομαδικό πνεύμα
  • Δυνατότητα χειρισμού συστήματος erp
  • Διάθεση για εργασία και εξέλιξη στο αντικείμενο
  • Αγάπη για την μόδα
  • Εμπειρία στην πώληση
  • Καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας, περαιτέρω γνώσεις ξένων γλωσσών θα θεωρηθούν επιπλέον προσόν

Παροχές

  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών αναλόγως προσόντων (μισθός & bonus)
  • Ειδικές εκπτώσεις στα προϊόντα
  • Δυνατότητες προσωπικής ανάπτυξης, συνεχούς εκπαίδευσης και ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης

Λάρισα