Για εργοδότες
Βοηθός Υπεύθυνης Καταστήματος /Κρήτη
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

: Η  Parabita μια από τις μεγαλύτερες εταιρίες λιανικής πώλησης που δραστηριοποιείται στον χώρο της γυναικείας plus size μόδας στα πλαίσια ανάπτυξης της αναζητά Βοηθό Υπευθυνης καταστήματος   για το κατάστημα στο Ηράκλειο Κρήτης . Αν έχεις δυναμική ευχάριστη προσωπικότητα, ενέργεια και πάθος για την εξυπηρέτηση στείλε μας το βιογραφικό σου και άρπαξε την ευκαιρία να γίνεις μέλος της Parabita

  • Αρμοδιότητες:

    • Διασφάλιση εύρυθμης λειτουργίας του καταστήματος και τήρηση όλων των προβλεπόμενων διαδικασιών με την καθοδήγηση της Store Manager
    • Επίτευξη των οικονομικών στόχων του καταστήματος
    • Παρακολούθηση βασικών δεικτών απόδοσης ( CR-UPT-APT)
    • Διασφάλιση υψηλού επιπέδου εξυπηρέτησης και δημιουργία σχέσης εμπιστοσύνης με τους πελάτες
    • Διασφάλιση της εμπορικής εικόνας του καταστήματος
    • Παρακολούθηση του ανταγωνισμού και των εξελίξεων της αγοράς

    Απαραίτητα προσόντα:

    • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 1-2 έτη στον τομέα της γυναικείας ένδυσης σε ανάλογη θέση ευθύνης
    • Γνώση H/Y(MS OFFICE)
    • Πολύ καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας
    • Ομαδικότητα και προσανατολισμός στο αποτέλεσμα
    • Άριστη, επικοινωνιακή οργανωτική ικανότητα
    • Πελατοκεντρική αντίληψη

    Η εταιρία προσφέρει:

    • Ευχάριστο και σύγχρονο εργασιακό περιβάλλον
    • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
    • Bonus Πωλήσεων
    • Δυνατότητα επαγγελματικής εξέλιξης

Ηράκλειο
πριν 5 μήνες
Με κάποια εμπειρία
Πλήρης απασχόληση / Μερική απασχόληση