Για εργοδότες
Πωλητής - Πωλήτρια σε Κατάστημα Παιχνιδιών Αχαρναί
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

Η εισαγωγική εταιρεία Blablatoys.gr , ένα από τα μεγαλύτερα ηλεκτρονικά καταστήματα παιχνιδιών, ψάχνει προσωπικό για την ενίσχυση του στόλου της. Πρόκειται για μία σύγχρονη και αναπτυσσόμενη εταιρεία με 3 καταστήματα λιανικής και 2 αποθήκες.

Το κατάστημα Blablatoys στο Μενίδι ζητά νέο/α για πλήρη ή μερική απασχόληση ως Πωλητή/τρια

Οι αρμοδιότητες αφορούν:

  • Tην σωστή και διακριτική εξυπηρέτηση του πελάτη
  • Tην τακτοποίηση των εμπορευμάτων στα ράφια και των ελλείψεων τους
  • Tην καθαριότητα του καταστήματος
  • Tις παραλαβές των εμπορευμάτων από την αποθήκη ή από τους προμηθευτές

Επιθυμητά προσόντα:

  • Εμπειρία στις πωλήσεις
  • Ευχέρεια στην επικοινωνία
  • Ομαδικότητα
  • Συνέπεια και ευγένεια
  • Μεθοδικότητα και οργάνωση
  • Καλή χρήση Η/Υ
  • Εμπειρία στο πρόγραμμα ERP Soft1
  • Γνώση συσκευασίας αμπαλάζ

Παροχές:

Σταθερός μηνιαίος μισθός

Σύγχρονο & ευχάριστο περιβάλλον εργασίας

Ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης

Αχαρνές
πριν 8 μήνες
Με κάποια εμπειρία
Πλήρης απασχόληση / Μερική απασχόληση