Για εργοδότες
Job Header Image
Κωδ:MI4MGT-01
Υπάλληλος Γραφείου
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
ΑθήναΤοποθεσία
Αθήνα
πριν 8 μήνες
Ημ. ανάρτησης
Entry / ΑρχάριοςΕπίπεδο εμπειρίας
Entry / Αρχάριος

Η Εταιρεία:

Η MI4 Real Estate Brokerage είναι ένα one stop-shop που προσφέρει ένα πλήρες φάσμα Υπηρεσιών Ακινήτων. Στο πλαίσιο των δραστηριοτήτων της, η εταιρείας διαχειρίζεται για λογαριασμό πελατών της ένα μεγάλο όγκο ακινήτων στην Αθήνα.

Η Θέση:

Αναζητούμε υπάλληλο για να πλαισιώσει το τμήμα διαχείρισης ακινήτων της εταιρείας μας.

Η θέση προσφέρει την ευκαιρία για γρήγορη επαγγελματική εξέλιξη και απόκτηση εμπειρίας στον κλάδο του property management.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Οργάνωση
  • Άριστη γνώση Ηλεκτρονικών Υπολογιστών
  • Άριστη γνώση αγγλικών, προφορικά και γραπτά
  • Δεξιότητες επίλυσης προβλημάτων και οργάνωσης
  • Δεξιότητες επικοινωνίας και διαχείρισης καταστάσεων
  • Εμπειρία σε σχετική θέση θα συνεκτιμηθεί θετικά

Αρμοδιότητες:

  • Επικοινωνία με πελάτες
  • Back Office
  • Αρχειοθέτηση
  • Συντονισμός εργασιών στα ακίνητα
  • Περιστασιακές επισκέψεις στα ακίνητα
  • Συνεργασία και επικοινωνία με εξωτερικούς συνεργάτες (συνεργεία-τεχνίτες)

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Δυνατότητα επαγγελματικής εξέλιξης και ανόδου
  • Άριστες συνθήκες εργασίας
  • Σύγχρονο και ευέλικτο εργασιακό περιβάλλον
  • Αποδοχές 1.000€

Αθήνα