Για εργοδότες
Commercial employee
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
ΑθήναΤοποθεσία
Αθήνα
πριν 8 μήνες
Ημ. ανάρτησης
Entry / ΑρχάριοςΕπίπεδο εμπειρίας
Entry / Αρχάριος

Η Attica Diamond, επενδυτική εταιρεία στον τομέα αγοραπωλησίας και διαχείρισης ακινήτων, λόγω αυξημένων αναγκών, επιθυμεί να ενισχύσει το τμήμα αναζήτησης ακινήτων με δύο νέα άτομα.

Κύρια  καθήκοντα

  • Eπικοινωνία με μεσίτες για ενδεχόμενα ραντεβού
  • Έρευνα αγοράς για την εύρεση ακινήτων ανάλογα με τις ανάγκες τις εταιρείας
  • Καταγραφή στοιχείων ακινήτων και ενημέρωση συγκεκριμένων αρχείων
  • Διεκπεραίωση εξωτερικών ραντεβού όταν προκύπτουν

Απαραίτητα προσόντα

  • Eξαιρετικές επικοινωνιακές ικανότητες με δυνατότητα διαπραγμάτευσης όταν χρειάζεται
  • Oργανωτικές δεξιότητες με αντίληψη των προτεραιοτήτων και των αναγκών της εταιρείας
  • Τήρηση χρονοδιαγραμμάτων ειδικά σε συνθήκες πίεσης
  • Ομαδικότητα και συνεργασία με θετική προσέγγιση στην επίλυση προβλημάτων
  • Άριστη γνώση MS office
  • Άνεση στην προφορική και γραπτή επικοινωνία στα Αγγλικά
  • Προηγούμενη εμπειρία στον τομέα διαχείρισης ή εύρεσης ακινήτων θα συνεκτιμηθεί θετικά

Η εταιρεία προσφέρει

  • Ικανοποιητικές αποδοχές με δυνατότητα εξέλιξης
  • Νεανικό και δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  • Ευκαιρίες προσωπικής ανέλιξης σε έναν αναπτυσσόμενο κλάδο με καθημερινές προκλήσεις
  • Πλήρη απασχόληση αορίστου διάρκειας

Αν είστε άμεσα διαθέσιμος/η για να ενταχθείτε στην ομάδα μας παρακαλώ για την αποστολή του  βιογραφικού σας στην διεύθυνση hr.atticadiamond@hotmail.com εως τις 15/12/2023

Αθήνα