Για εργοδότες
Κωδ:HR 121
Επιθεωρητής Ελέγχου Ποιότητας Προϊόντων
πριν 18 μέρες
Ημ. ανάρτησης

Η COCO-MAT, μια καινοτόμος ελληνική εταιρεία  που δημιουργεί χειροποίητα προϊόντα  ύπνου, αναζητά νέο μέλος για το Τμήμα Ελέγχου Ποιότητας.

Θέση: Επιθεωρητής Ελέγχου Ποιότητας Προϊόντων

Έδρα: Κηφισιά

Περιγραφή θέσης: Ο νέος συνεργάτης  θα ασχολείται αποκλειστικά με τον έλεγχο ποιότητας των προϊόντων, μετά την πώληση και κατόπιν αιτήματος των πελατών. Θα πραγματοποιεί επισκέψεις στα καταστήματα της εταιρείας καθώς στις οικίες των πελατών, προκειμένου να ελέγξει και να συλλέξει στοιχεία για την ποιοτική κατάσταση των προϊόντων, για τα οποία έχουν αναφερθεί προβλήματα.

Ο ρόλος αυτός απαιτεί συνέπεια, υπευθυνότητα, δεξιότητα στην επικοινωνία και επαγγελματισμό, καθώς η τεχνική υποστήριξη μετά την πώληση είναι κομβικής σημασίας, τόσο για την σωστή εξυπηρέτηση και ικανοποίηση των πελατών, όσο και για την διατήρηση της αξιοπιστίας του brand της εταιρίας.

Αρμοδιότητες :

  • Προγραμματισμός επισκέψεων για έλεγχο προϊόντων
  • Θα πραγματοποιεί κατ’ οίκον επισκέψεις, και θα  επιθεωρεί τα προϊόντα,  όπου και όταν αυτό κρίνεται απαραίτητο.
  • Θα ακολουθεί προκαθορισμένο πρωτόκολλο  εργασιών, που έχει ορίσει η εταιρία, σε  ό,τι αφορά την επιθεώρηση, την συλλογή στοιχείων και την σωστή ενημέρωση του τμήματος ποιοτικού ελέγχου της εταιρίας.

Προσόντα:

  • Απόφοιτος Λυκείου /ΙΕΚ
  • Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Καλή γνώση Η/Υ
  • Εμπειρία στην εξυπηρέτηση πελατών ή σε αντίστοιχη θέση θα εκτιμηθεί.
  • Εξαιρετικές δεξιότητες επικοινωνίας και εξυπηρέτησης πελατών
  • Αίσθηση ευθύνης και προσήλωση στην παροχή υψηλής εξυπηρέτησης
  • Ομαδικότητα -ευγένεια-συνέπεια
  • Δίπλωμα Οδήγησης

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Μόνιμη συνεργασία
  • Πενθήμερη απασχόληση Δευτέρα έως Παρασκευή
  • Ιδιωτική Ασφάλιση
  • Εταιρικό αυτοκίνητο & κινητό
  • Εξειδικευμένη και συνεχής εκπαίδευση
  • Δυνατότητες εξέλιξης σε έναν όμιλο που αναπτύσσεται διαρκώς

Κηφισιά