Υπεύθυνος Ποιοτικού Ελέγχου και Συστήματος Διαχείρισης Ποιότητας
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
πριν ένα μήνα
Ημ. ανάρτησης

Μεγάλη αναπτυσσόμενη ελληνική Εταιρεία παραγωγής προϊόντων ειδών ατομικής υγιεινής, με μεγάλη εξαγωγική δραστηριότητα, αναζητά για τις εγκαταστάσεις της στα Οινόφυτα Βοιωτίας:

Υπεύθυνο Ποιοτικού Ελέγχου και Συστήματος Διαχείρισης Ποιότητας

Καθήκοντα/Αρμοδιότητες:

  • Ορθή και αποτελεσματική εφαρμογή των διαδικασιών ελέγχου ποιότητας
  • Τήρηση των κανόνων ορθής βιομηχανικής πρακτικής
  • Ανάπτυξη, σχεδιασμός, εφαρμογή, επισκόπηση και επιθεωρήσεις για τα πιστοποιημένα συστήματα ISO 9001, 13485, 14001
  • Συμμετοχή στην βελτιστοποίηση των διεργασιών της παραγωγής
  • Επιτήρηση και επαλήθευση των προδιαγραφών παραγωγής
  • Διενέργεια εσωτερικών επιθεωρήσεων
  • Επικοινωνία με τους κρατικούς και ιδιωτικούς φορείς ελέγχου

Προσόντα:

  • Πτυχίο ΤΕΙ/ΑΕΙ Ολικής Ποιότητας ή συναφούς κατεύθυνσης
  • Τουλάχιστον 5 έτη προϋπηρεσίας σε θέση συναφούς αντικειμένου
  • Απαραίτητη γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Άριστη χρήση Η/Υ σε περιβάλλον MS Windows
  • Ευχέρεια στην χρήση MS Office
  • Επιθυμητή η εξοικείωση με προγράμματα ERP
  • Αναλυτική σκέψη
  • Προσήλωση στην επίτευξη ποιοτικού αποτελέσματος υπό συνθήκες πίεσης
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Επαγγελματισμός, υπευθυνότητα

Η Εταιρεία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών ανάλογων προσόντων και εμπειρίας
  • Άριστο επαγγελματικό περιβάλλον εργασίας

Συνεχή εκπαίδευση και προοπτικές εξέλιξης

Οινόφυτα
Με μεγάλη εμπειρία