Για εργοδότες
Χειριστής για Βιομηχανικό Λέβητα Ατμού
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
Company logo - click to visit company page
51-100
Συμβουλευτικές Υπηρεσίες
ΑθήναΤοποθεσία
Αθήνα
πριν ένα χρόνο
Ημ. ανάρτησης
Entry / ΑρχάριοςΕπίπεδο εμπειρίας
Entry / Αρχάριος
ΠαραγωγήΚατηγορία θέσης
Παραγωγή

Η ManpowerGroup για λογαριασμό πελάτη της, κορυφαίας ελληνικής εταιρείας τροφίμων με περισσότερα από 65 χρόνια παράδοσης στην παραγωγή ρυζιού και οσπρίων, αναζητά Χειριστή για Βιομηχανικό Λέβητα Ατμού πλήρους απασχόλησης για τη στελέχωση των βιομηχανικών εγκαταστάσεων της εταιρείας στην περιοχή της  Θεσσαλονίκης.

Καθήκοντα θέσης:

  • Συντονισμός ενεργειών για την εύρυθμή λειτουργία του λέβητα
  • Τροφοδοσία λέβητα
  • Επικοινωνία με τα υπόλοιπα τμήματα της παραγωγής

Απαραίτητα προσόντα:

  • Πτυχίο Αρχιτεχνίτη Μηχανικού (2ης βαθμίδας σύμφωνα με το Π.Δ. 115/2012) ή Εργοδηγού Μηχανικού (3ης βαθμίδας) ή Πτυχιούχου ΤΕΙ Μηχανολόγου για θέση χειριστή ατμολέβητα «Α» Κατηγορίας
  • Διετής τεχνική εμπειρία γενικά ή εμπειρία ενός έτους σε αντίστοιχη θέση (χειριστή ατμολέβητα)
  • Γνώση τήρησης  μητρώου  λειτουργίας, γνώση πραγματοποίησης μετρήσεων ποιότητας καυσαερίων & δείκτη αιθάλης
  • Εξοικείωση στη χρήση φορητών ηλεκτρικών εργαλείων.
  • Βασική γνώση δικτύων ατμού και διατάξεων ασφαλείας δικτύων ατμού.
  • Δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες (κυλιόμενο ωράριο)
  • Επιθυμητή γνώση της Αγγλικής γλώσσας

Προφίλ υποψηφίου:

  • Συνέπεια και υπευθυνότητα
  • Ομαδικότητα και προσαρμοστικότητα
  • Οργάνωση, ταχύτητα και διάθεση για εργασία

Παροχές:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Εξαιρετικό περιβάλλον εργασίας
  • Ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης
  • Συνεχής εκπαίδευση
Αθήνα