Χειριστής Συρταροκολλητικής Μηχανής (Δυνατότητα εργασίας σε 24ωρες κυλιόμενες βάρδιες)
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
πριν ένα χρόνο
Ημ. ανάρτησης
ΠαραγωγήΚατηγορία θέσης
Παραγωγή

Η εταιρία PAPERPACK, πρωτοπόρος Βιομηχανία Χάρτινης Συσκευασίας, με πολυετή δραστηριότητα στο χώρο αναζητεί : Χειριστή Συρταροκολλητικής Μηχανής, με Δυνατότητα εργασίας σε 24ωρες κυλιόμενες βάρδιες

Βασική Αποστολή:

Να χειρίζεται τον μηχανολογικό εξοπλισμό της εταιρίας για να κολλάει τα προϊόντα, βάσει προδιαγραφών παραγωγής και του πελάτη.

Κύριες Αρμοδιότητες:

  1. Κόλληση των παρτίδων παραγωγής, βάσει προδιαγραφών
  2. Χειρισμός της μηχανής κόλλησης, βάσει οδηγιών κατασκευαστή και εταιρίας
  3. Περιοδική συντήρηση της μηχανής κόλλησης, βάσει πλάνου και σημείων συντήρησης
  4. Υπεύθυνός για την καθαρή γραμμή παραγωγής
  5. Ευταξία του χώρου ευθύνης του

 Απαραίτητα Προσόντα:

  1. Εμπειρία σε κολλητικές μηχανές
  2. Εργατικός
  3. Συνεπής
  4. Ομαδικό πνεύμα

Θα εκτιμηθεί:

  1. Γνώση αγγλικών
  2. Γνώση Η/Υ

Συνθήκες εργασίας:

  1. Σύμβαση Αορίστου Χρόνου
  2. Πλήρης Απασχόληση
  3. Εργασία σε 24ωρες κυλιόμενες βάρδιες (06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00)
  4. Εργασία σε 6ήμερη απασχόληση Δευτέρα - Σάββατο

Παροχές:

  1. Ικανοποιητικός μισθός
  2. Ευχάριστο κλίμα
  3. Ιδιωτική ασφάλεια υγείας
Κηφισιά