Συσκευάστρια Παραγωγής (Δυνατότητα εργασίας σε 24ωρες κυλιόμενες βάρδιες)
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

Η εταιρία PAPERPACK, πρωτοπόρος Βιομηχανία Χάρτινης Συσκευασίας με πολυετή δραστηριότητα στο χώρο αναζητεί :

Κύριες Αρμοδιότητες:
1.    Συσκευασία και ποιοτικός έλεγχος προϊόντων
2.    Καθαρή γραμμή παραγωγής
3.    Εισαγωγή παραγωγής στο control center και στο δελτίο παραγωγής

Απαραίτητα Προσόντα:

  1. Ικανότητες επικοινωνίας
  2. Οργανωτικές ικανότητες
  3. Ακρίβεια και προσοχή στην λεπτομέρεια
  4. Ομαδικό πνεύμα
  5. Δυνατότητα εργασίας σε 24ωρες κυλιόμενες βάρδιες
  6. Δυνατότητα εργασάις σε 6ήμερη απασχόληση Δευτέρα - Σάββατο

Θα εκτιμηθεί:

  1. Γνώση αγγλικών
  2. Γνώση Η/Υ
  3. Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη εταιρεία

Συνθήκες εργασίας:

  1. Σύμβαση Αορίστου Χρόνου
  2. Πλήρης Απασχόληση
  3. Εργασία σε 24ωρες κυλιόμενες βάρδιες (06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00)
  4. Εργασία σε 6ήμερη απασχόληση Δευτέρα - Σάββατο

Παροχές:

  1. Ικανοποιητικός μισθός
  2. Ευχάριστο κλίμα
  3. Ιδιωτική ασφάλεια υγείας
Κηφισιά
πριν ένα χρόνο
Χωρίς προϋπηρεσία / Χωρίς εμπειρία