Για εργοδότες
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑΣ
Η θέση δε δέχεται πλέον αιτήσεις
Company logo - click to visit company page
16-50
Ενέργεια
πριν 5 μήνες
Ημ. ανάρτησης
ΠαραγωγήΚατηγορία θέσης
Παραγωγή
  •  Η  Energy Networks & Industrial Applications (www.enia.gr) είναι μια σταθερά ανερχόμενη εταιρεία η οποία δραστηριοποιείται στους κλάδους της κατασκευής, μεταποίησης και εμπορίας τεχνολογικού εξοπλισμού στον τομέα της Ενέργειας, πιστοποιημένη πρόσφατα από τον φορέα πιστοποίησης GREAT PLACE TO WORK (ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΓΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑ) με βαθμολογία 93 στα 100.
  • Η βασική προτεραιότητα της ΕΝΙΑ είναι η παροχή προϊόντων και υπηρεσιών υψηλής ποιότητας, απόλυτα προσαρμοσμένων στις ανάγκες των πελατών της και η αδιάλειπτη υποστήριξη τους με μοναδικό στόχο την βέλτιστη εμπειρία πελάτη.

Για την κάλυψη των αναγκών της  επιθυμεί να προσλάβει στις εγκαταστάσεις της στον Γέρακα Αττικής,

Συσκευαστή Προϊόντων για το Τμήμα Παραγωγής

Βασικά Καθήκοντα

  • Προετοιμασία και συσκευασία απαρτιών εξαρτημάτων καλωδίων

Απαραίτητα προσόντα:

  • Απόφοιτος Λυκείου ή Τεχνικής Σχολής
  • Βασική γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Βασική εξοικείωση σε χρήση Η/Υ
  • Χωρίς στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Ομαδικό πνεύμα, οργανωτικές ικανότητες, υπευθυνότητα, συνέπεια, ακεραιότητα, αποτελεσματικότητα.

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Μόνιμη εργασία πλήρους απασχόλησης με ασφάλιση
  • Σταθερό μισθό
  • Ιδιωτική Ασφάλιση Υγείας
  • Επιπλέον αποδοχές σε είδος (vouchers)
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Αρχική εκπαίδευση και συνεχής καθοδήγηση
  • Προοπτικές εξέλιξης
  • Ολοκληρωμένη εισαγωγική εκπαίδευση και καθοδήγηση

Γέρακας
Χωρίς προϋπηρεσία / Χωρίς εμπειρία