Για εργοδότες
Κωδ:PROD202405
Υπάλληλος Παραγωγής Καφέ - Μενίδι-Αχαρνές
πριν 15 μέρες
Ημ. ανάρτησης
ΠαραγωγήΚατηγορία θέσης
Παραγωγή

H Καφεκοπτεία Λουμίδη μια Ελληνική Οικογενειακή Επιχείρηση από το 1920 με βαθιά τεχνογνωσία στα προϊόντα καφέ και πολύχρονη εμπειρία στην ελληνική αγορά του καφέ, αναζητεί

Υπάλληλος Παραγωγής Καφέ (χαρμάνιασμα, καβούρδισμα, συσκευασία, αποθήκευση καφέ)

Ωράριο = 06:00-14:00 ή 09:00-17:00

ο οποίος/η οποία θα συμβάλει στην εύρυθμη λειτουργία των Γραμμών Παραγωγής στην μονάδα παραγωγής καφέ Μενιδίου-Αχαρναί

Αρμοδιότητες:

  • Χειρισμός της διαδικασίας καβουρδίσματος, υπό τις οδηγίες και σε στενή συνεργασία με τους Head Roaster/QC
  • Χειρισμός της διαδικασίας συσκευασίας, υπό τις οδηγίες και σε στενή συνεργασία με τους Χειριστές Συσκευαστικής Μηχανής/QC
  • Έλεγχο του παραγόμενου προϊόντος
  • Πρωτοβάθμια και δευτεροβάθμια συντήρηση
  • Τήρηση των Κανόνων Ορθής Βιομηχανικής και Υγιεινής Πρακτικής
  • Προτάσεις για τη βελτίωση της παραγωγικής διαδικασίας

Απαραίτητα Προσόντα:

  • 2 ετή προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε βιομηχανική παραγωγή
  • Ηλικία 25 έως 35 ετών
  • Μεταφορικό Μέσο
  • Δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες (06:00-14:00 ή 09:00-17:00)

Η Εταιρεία Προσφέρει:

  • Αποδοχές βάσει προσόντων και εμπειρίας
  • Συνεχή εκπαίδευση
  • Προοπτικές εξέλιξης
Αχαρνές