Για εργοδότες
ΕΡΓΑΤΟΤΕΧΝΙΤΕΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ

Η HELLENIC CABLES

μίας από τις πλέον πρωτοπόρους εταιρίες στον τομέα της κατασκευής τεχνολογικά εξελιγμένων προϊόντων υψηλής ποιότητας, καθώς και της παροχής ολοκληρωμένων λύσεων στις υποβρύχιες καλωδιακές διασυνδέσεις,

αναζητά

για το  εργοστάσιό της στους Αγίους Θεοδώρους Κορινθίας.

Οι υποψήφιοι θα αναφέρονται στον εργοδηγό παραγωγής έχοντας τις ακόλουθες αρμοδιότητες:

  • Χειρισμός μηχανών παραγωγής
  • Έλεγχος των μηχανών παραγωγής & ενημέρωση των εργοδηγών για τυχόν προβλήματα
  • Καταγραφή στοιχείων παραγωγής στις καρτέλες εργασίας
  • Διασφάλιση της ποιότητας των παραγόμενων προϊόντων

Οι υποψήφιοι πρέπει να διαθέτουν τα ακόλουθα προσόντα:

  • Απόφοιτος τουλάχιστον Γ΄ Γυμνασίου
  • Καλό επίπεδο χρήσης της ελληνικής γλώσσας (προφορικά & γραπτά)
  • Δυνατότητα εργασίας σε εναλλασσόμενες βάρδιες (πρωινή, απογευματινή, βραδινή)

Η θέση προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Δωρεάν μετακίνηση από και προς τις εγκαταστάσεις
  • Διατακτικές Κάρτες για Super Market
  • Καθημερινό ελαφρύ γεύμα
  • Bonus Παραγωγής
  • Ιατροφαρμακευτική ιδιωτική ασφάλιση
  • Συνεχής εκπαίδευση και ευκαιρίες εξέλιξης

Άγιοι Θεόδωροι
πριν 11 μέρες
Χωρίς προϋπηρεσία / Χωρίς εμπειρία