Για εργοδότες
Κωδ:APOTH.04/24
Αποθηκάριος
πριν 15 μέρες
Ημ. ανάρτησης
ΠαραγωγήΚατηγορία θέσης
Παραγωγή

Ποιοι είμαστε:

Η PAL, βιομηχανία με εξαγωγές σε περισσότερες από 30 χώρες και με δεσπόζουσα θέση στην Ελληνική αγορά στον τομέα της συσκευασίας τροφίμων, με εξοπλισμό τελευταίας τεχνολογίας και κορυφαίες πιστοποιήσεις αναζητά νέους συνεργάτες για το τμήμα της αποθήκης, καθώς αναπτύσσεται δυναμικά και επενδύει στην αύξηση της παραγωγής και κατ’ επέκταση, του έμψυχου δυναμικού της.

Αρμοδιότητες:

  • Προετοιμασία και ολοκλήρωση παραγγελιών προς παράδοση ή παραλαβή σύμφωνα με το πρόγραμμα (φόρτωση, συγκέντρωση, συσκευασία, σήμανση, αποστολή).
  • Λήψη και επεξεργασία προϊόντων αποθέματος αποθήκης (συλλογή, εκφόρτωση, σήμανση, αποθήκευση).
  • Διεξαγωγή ελέγχων αποθεμάτων και τήρηση των υψηλών προτύπων ποιότητας για ελέγχους.
  • Διασφάλιση της καθαριότητας και της ασφάλειας του χώρου εργασίας και βελτιστοποίηση της χρήσης του χώρου.
  • Χειρισμός και προληπτική συντήρηση οχημάτων και εξοπλισμού αποθήκης.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Επιθυμητή η γνώση Αγγλικών.
  • Πολύ καλές οργανωτικές δεξιότητες.
  • Ικανότητα εργασίας σε συνθήκες πίεσης και γρήγορους ρυθμούς εργασίας.
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για τους άνδρες υποψήφιους.
  • Γνώση χειρισμού κλαρκ.
  • Απαραίτητη εργασιακή εμπειρία σε αντίστοιχη θέση .

Η εταιρία προσφέρει:

  • Πλήρη και μόνιμη απασχόληση.
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών.
  • Άριστες συνθήκες εργασίας σε ένα σύγχρονο και ευχάριστο περιβάλλον.
  • Προοπτικές εξέλιξης σε μία σταθερά αναπτυσσόμενη εταιρεία.
  • Ολοκληρωμένη εισαγωγική εκπαίδευση και συνεχή καθοδήγηση και υποστήριξη.

Περιοχή εργασίας Κηφισιά/Μεταμόρφωση.

Αποστολή βιογραφικών στο e-mail: career@pal.gr

ΠΕΡΙΛΗΨΗ ΘΕΣΗΣ
Αποθηκάριος
Κηφισιά