Για εργοδότες
ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΟΣ ΒΑΡΔΙΑΣ ΓΡΑΜΜΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΕΚΧΥΛΙΣΤΗΡΙΟΥ

H Σόγια Ελλάς Α.Ε. ζητά να προσλάβει για τη Βιομηχανική Μονάδα της στα Ψαχνά Ευβοίας

ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΟ ΒΑΡΔΙΑΣ ΓΡΑΜΜΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΕΚΧΥΛΙΣΤΗΡΙΟΥ

 Κύριες αρμοδιότητες:

  • Υπεύθυνος λειτουργίας βάρδιας
  • Παρακολούθηση και σωστή διαχείριση της λειτουργίας και ρυθμίσεων των μηχανημάτων παραγωγής σε συνεργασία με τους χειριστές
  • Διαχείριση ατόμων παραγωγής
  • Reporting απόδοσης και παραγωγής βάρδιας

 Απαιτούμενα προσόντα:

  • Πτυχίο ΤΕΙ Μηχανολόγου ή Ηλεκτρολόγου Μηχανικού ή Ναυπηγού Μηχανικού ή ισότιμο τίτλο Σχολών εξωτερικού
  • Εμπειρία σε βιομηχανικό περιβάλλον θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν.
  • Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Καλή γνώση Η/Υ (Windows, MS Office, CAD)
  • Ικανότητα οργάνωσης, συνεργασίας και διαχείρισης προσωπικού
  • Συνέπεια και επαγγελματισμός
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις

 Η εταιρεία παρέχει:

  • Άκρως ανταγωνιστικό μισθό αναλόγως εμπειρίας και προσόντων
  • Πριμ παραγωγής
  • Επιπλέον παροχές αναλόγως εμπειρίας και προσόντων
  • Δυναμικό περιβάλλον εργασίας με συνεχή επιμόρφωση και προσωπική ανάπτυξη

Οι ενδιαφερόμενοι υποψήφιοι μπορούν να αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα.

Τα βιογραφικά σημειώματα θεωρούνται εμπιστευτικά.

Μεσσάπια
πριν 24 μέρες
Χωρίς προϋπηρεσία / Χωρίς εμπειρία