Για εργοδότες
Κωδ:ΕΠVPL032024
Εργάτες Παραγωγής
ΘήβαΤοποθεσία
Θήβα
πριν ένα μήνα
Ημ. ανάρτησης
ΠαραγωγήΚατηγορία θέσης
Παραγωγή

Η ΒΕΠΑΛ Μ.Α.Ε. είναι μια δυναμική Ελληνική εταιρία βαφής προϊόντων αλουμινίου. Ιδρύθηκε το 1981 και είναι θυγατρική εταιρία της ElvalHalcor, κορυφαίου βιομηχανικού παραγωγού διεθνώς στον κλάδο του αλουμινίου και του χαλκού. Στο εργοστάσιο μας στην Θήβα λειτουργούν γραμμές υγρής βαφής, ηλεκτροστατικής βαφής και παθητικοποίησης. Προσφέρουμε μια μεγάλη ποικιλία βασικών χρωμάτων με δυνατότητα παραγγελίας εξατομικευμένων κατά περίπτωση αποχρώσεων, επεξεργασμένων στα ειδικά εξοπλισμένα εργαστήρια της εταιρίας, καλύπτοντας έτσι τις πολυποίκιλες ανάγκες και απαιτήσεις των πελατών.

Αναζητούμε Eργάτες Παραγωγής από τον Νομό Βοιωτίας για μόνιμη απασχόληση στις εγκαταστάσεις μας στην Θήβα.

Αρμοδιότητες

  • Εργασία/υποστήριξη στην καθημερινή παραγωγική διαδικασία των Γραμμών Βαφής
  • Διαχείριση και λειτουργία σύγχρονων μηχανημάτων
  • Διασφάλιση της τήρησης των κανόνων ασφάλειας και υγείας του εργοστασίου κατά τη βάρδιά του.

Προσόντα

  • Όρεξη για εργασία
  • Συνέπεια
  • Αυστηρή τήρηση κανόνων Ασφάλεια και Υγείας
  • Δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες
  • Άδεια χειρισμού ανυψωτικού μηχανήματος θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν

Δεξιότητες

  • Ομαδικό πνεύμα
  • Λήψη πρωτοβουλιών

Οι άνθρωποί μας είναι το κλειδί για την επιτυχία μας. Ως εκ τούτου, διασφαλίζουμε υπεύθυνες εργασιακές πρακτικές και επενδύουμε ουσιαστικά στην εκπαίδευση και την επαγγελματική τους εξέλιξη παρέχοντας έναν ασφαλή και υγιεινό χώρο εργασίας και ένα φιλικό περιβάλλον που σέβεται την ατομικότητα και την προσωπικότητα κάθε εργαζομένου.

Θήβα