Για εργοδότες
ΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
πριν ένα μήνα
Ημ. ανάρτησης
Entry / ΑρχάριοςΕπίπεδο εμπειρίας
Entry / Αρχάριος
ΠαραγωγήΚατηγορία θέσης
Παραγωγή

Ποιοι είμαστε

Η ΣΥΜΕΤΑΛ δραστηριοποιείται στην παραγωγή μίας μεγάλης γκάμας προϊόντων foil αλουμινίου, που χρησιμοποιούνται κυρίως σε λύσεις συσκευασίας για τους κλάδους των τροφίμων, των φαρμακευτικών προϊόντων και της καπνοβιομηχανίας. Με εμπειρία και τεχνογνωσία 40 και πλέον ετών στην έλαση και μεταποίηση foil αλουμινίου, προσφέρει εξατομικευμένες και καινοτόμες λύσεις, υψηλής προστιθέμενης αξίας. Η Symetal έχει έντονα εξαγωγικό προσανατολισμό, με πάνω από το 90% των πωλήσεων να πραγματοποιείται σε περίπου 70 χώρες. Διαθέτει δύο σύγχρονες παραγωγικές μονάδες στα Οινόφυτα Βοιωτίας και στη Μάνδρα Αττικής που ενσωματώνουν τεχνολογία αιχμής. (εταιρικό site: symetal.gr).

Τι αναζητούμε

Στα πλαίσια ανάπτυξης μας αναζητούμε Χειριστή Μηχανημάτων Παραγωγής, για το εργοστάσιο μας στα Οινόφυτα (εργασία σε τρεις βάρδιες)

Βασικές Αρμοδιότητες

  • Ορθός και ασφαλής χειρισμός των μηχανήματων της παραγωγής
  • Τήρηση της ορθής παραγωγικής διαδικασίας βάσει των οδηγιών παραγωγής
  • Παρακολούθηση & καταγραφή των παραμέτρων της παραγωγής
  • Περιοδικός ποιοτικός και οπτικός έλεγχος του τελικού προϊόντος βάσει του συστήματος διασφάλισης ποιότητας
  • Σωστός χειρισμός & αποθήκευση των εξαρτημάτων των μηχανών
  • Εκτέλεση διάφορων άλλων καθηκόντων που σχετίζονται με την παραγωγική διαδικασία

Γνώσεις, Προσόντα, Εμπειρία

  • Απολυτήριο Λυκείου
  • Βασικές γνώσεις αγγλικών και χειρισμού Η/Υ
  • Ευελιξία και προσαρμοστικότητα στην εκμάθηση διαφορετικών διαδικασιών
  • Ακρίβεια και προσοχή στη λεπτομέρεια
  • Ικανότητα αρμονικής συνεργασίας για την επίτευξη των αποτελεσμάτων του εργοστασίου
  • Δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες

Παροχές στους εργαζομένους

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Διατακτικές Super Market
  • Μετακίνηση από και προς το εργοστάσιο
  • Καθημερινό ελαφρύ γεύμα
  • Ιατροφαρμακευτική ιδιωτική ασφάλιση
  • Συνεχής εκπαίδευση και ευκαιρίες εξέλιξης
Οινόφυτα