Για εργοδότες
Κωδ:aggelia 5
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
ΠάτραΤοποθεσία
Πάτρα
πριν ένα μήνα
Ημ. ανάρτησης
ΠαραγωγήΚατηγορία θέσης
Παραγωγή

Από εργαστήριο επεξεργασίας κρεάτων που εδρεύει στη Πάτρα ζητείται άτομο για τη θέση του υπεύθυνου παραγωγής, για πρωινή πλήρη  απασχόληση.

Προσόντα

  • Απολυτήριο λυκείου
  • Βασικές γνώσεις Η/Υ
  • Απαραίτητες γνώσεις στο αντικείμενο του κρέατος (δεκτή και η ειδικότητα του κρεοπώλη)

Αρμοδιότητες υπεύθυνου έπειτα από εκπαίδευση

  • Παραλαβή Α’ ύλης
  • Διαχείριση & οργάνωση της γραμμής παραγωγής σύμφωνα με τους κανόνες λειτουργίας
  • Έλεγχος & συντονισμός των εργαζομένων για την ορθή τήρηση και λειτουργία του εργαστηρίου
  • Τήρηση των ποιοτικών κριτηρίων των παραγόμενων προϊόντων καθώς και των κανόνων υγιεινής και ασφάλειας.

Η επιχείρηση προσφέρει

  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
  • Εργασία σε ευχάριστο περιβάλλον
Πάτρα
Χωρίς προϋπηρεσία / Χωρίς εμπειρία