Για εργοδότες
Κωδ:ΧΜΣ0324
Χειριστής Μηχανών Συσκευασίας
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
ΆρταΤοποθεσία
Άρτα
πριν ένα μήνα
Ημ. ανάρτησης
ΠαραγωγήΚατηγορία θέσης
Παραγωγή

Η ΗΠΕΙΡΟΣ ΑΕΒΕ, με ισχυρή παρουσία στο χώρο της τυροκομίας στην Ελλάδα και εργοστάσια στην Άρτα, την Ελασσόνα και το Δομοκό, με ηγετικό μερίδιο στα λευκά τυριά, στο κασέρι και στο ΚΑΤΙΚΙ ΔΟΜΟΚΟΥ, και έντονη εξαγωγική δραστηριότητα αναζητεί:

ΧΕΙΡΙΣΤΗ ΜΗΧΑΝΩΝ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑΣ

Ο ρόλος του Χειριστή Μηχανών Συσκευασίας θα είναι πλήρους απασχόλησης, ανήκει στο Τμήμα Συσκευασίας  και θα έχει ως έδρα τον Αμμότοπο της Άρτας.

Καθήκοντα:

  • Προετοιμασία των συσκευαστικών μηχανών σύμφωνα με το πρόγραμμα λειτουργίας τους.
  • Χειρισμός και έλεγχος λειτουργίας των μηχανών συσκευασίας σύμφωνα με τις προκαθορισμένα πρότυπα απόδοσης.
  • Καθαρισμός των μηχανών συσκευασίας.
  • Εφαρμογή των διαδικασιών και εφαρμογή των σχετικών οδηγιών.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Πτυχίο Τεχνικής κατεύθυνσης.
  • Προϋπηρεσία σε τμήμα συσκευασίας.
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση επιθυμητή.
  • Καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας και MS Office.
  • Οργανωτικές Δεξιότητες.
  • Υπευθυνότητα, σωστή διαχείριση χρόνου και προσοχή στη λεπτομέρεια.
  • Ικανότητα επικοινωνίας και ομαδικότητα.

Παρέχονται:

  • Σταθερό περιβάλλον εργασίας.
  • Ομαδική Ασφάλιση.
  • Ευκαιρίες εκπαίδευσης.
  • Προοπτικές εξέλιξης.

Γίνε μέρος της μεγάλης ομάδας μας και στείλε το βιογραφικό σου!

Άρτα