Για εργοδότες
Χειριστής / Χειρίστρια Μηχανών Παραγωγής (ορισμένου χρόνου)
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
ΆνοιξηΤοποθεσία
Άνοιξη
πριν 2 μήνες
Ημ. ανάρτησης
Entry / ΑρχάριοςΕπίπεδο εμπειρίας
Entry / Αρχάριος
ΠαραγωγήΚατηγορία θέσης
Παραγωγή

Αρμοδιότητες

  • Εποπτεία ορθής λειτουργίας μηχανών παραγωγής
  • Τροφοδοσία μηχανών με πρώτη ύλη
  • Συλλογή, συσκευασία και αποθήκευση του τελικού προϊόντος
  • Περιοδικός ποιοτικός και οπτικός έλεγχος του τελικού προϊόντος βάσει του συστήματος διασφάλισης ποιότητας
  • Στατιστικός έλεγχος της διεργασίας
  • Εφαρμογή και συμμόρφωση βάσει των οδηγιών παραγωγής
  • Τήρηση των κανόνων και διαδικασιών ασφαλείας
  • Διαχείριση των ημερήσιων εγγράφων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος/η Λυκείου
  • Δυνατότητα εργασίας σε κυλιόμενες βάρδιες
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για άντρες υποψήφιους)

Επιθυμητά Προσόντα

  • Πτυχίο Τεχνικού Λυκείου, Τεχνικής Σχολής, Ι.Ε.Κ. (Μηχανολογίας, Ηλεκτρολογίας, Αυτοματισμού)
  • Επαγγελματική εμπειρία σε αντίστοιχη θέση, ιδανικά σε Βιομηχανικό περιβάλλον
  • Γνώση χειρισμού γραμμών συναρμολόγησης/συσκευασίας ή/και μηχανών παραγωγής
  • Βασικές γνώσεις χειρισμού Η/Υ
  • Καλή γνώση αγγλικής γλώσσας

Παροχές

  • Ιδιωτικό πρόγραμμα ιατροφαρμακευτικής περίθαλψης
  • Μεταφορά από/προς την εταιρεία
Άνοιξη