Για εργοδότες
Κωδ:PROD01
Product manager

H NIKOLAOU TOOLS είναι μία ελληνική εταιρία η οποία δραστηριοποιείται στον κλάδο βιομηχανικών εργαλείων και μηχανημάτων από το 1984. Με περισσότερους από 1500 ενεργούς πελάτες στην Ελλάδα και  διεθνή παρουσία σε περισσότερες από 20 χώρες η NIKOLAOU TOOLS αποτελεί στρατηγικό συνεργάτη καταξιωμένων επιχειρήσεων εργαλείων στην Ελλάδα και στο εξωτερικό.

 Η NIKOLAOU TOOLS στα πλαίσια της συνεχούς ανάπτυξης πωλήσεων, επιθυμεί να προσλάβει

Product Manager

Αρμοδιότητες:

- Αποτελεσματικός χειρισμός των επιπέδων αποθεμάτων και των προϋπολογισμών

- Διαχείριση της γκάμας των προϊόντων

- Καθημερινή επικοινωνία με ξένους προμηθευτές για την ανάπτυξη και την επέκταση της γκάμας προϊόντων

- Στενή συνεργασία με το τμήμα εφοδιαστικής αλυσίδας για τη διασφάλιση της έγκαιρης εισαγωγής και προώθησης προϊόντων

Απαραίτητα προσόντα:

  • Προηγούμενη επαγγελματική εμπειρία στον τομέα αγορών/ πωλήσεων/ διαχείριση ειδών
  • Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Πτυχίο θετικής ή οικονομικής κατεύθυνσης
  • Πολύ καλή γνώση Η/Υ
  • Ανεπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας και οργάνωσης
  • Οργάνωση, συνέπεια, επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές ικανότητες
  • Ομαδικό πνεύμα
  • Διαθεσιμότητα για ταξίδια

Προσφέρονται:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο σταθερών και μεταβλητών αμοιβών
  • Προοπτικές εξέλιξης σε ευχάριστο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχής Εκπαίδευση
Μαρκόπουλο Μεσογαίας
πριν 17 μέρες