Για εργοδότες
Buyer Assistant

Ο όμιλος GEPAWORLD, μία από τις πιο δυναμικές και καινοτόμες εταιρείες στο χώρο των αθλητικών ενδυμάτων, αναζητά Βοηθό Αγοραστή για τη Διεύθυνση Αγορών στη Μεταμόρφωση  για πλήρη απασχόληση.

Αρμοδιότητες

  • Οργάνωση και συντονισμός αγορών. Εύρεση και αξιολόγηση προμηθευτών και καθημερινή επικοινωνία μαζί τους.
  • Διαχείριση και καταχώρηση εισαγωγών
  • Έλεγχος και καταχώρηση παραστατικών
  • Παρακολούθηση και συμφωνία υπολοίπων προμηθευτών
  • Λοιπές εργασίες συντονισμού τμήματος αγορών
  • Παρακολούθηση αποθήκης και μέριμνα για την πληρότητα πρώτων υλών και αναλωσίμων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άριστη γνώση Η/Υ και συστημάτων ERP
  • Καλή γνώση αγγλικών
  • Δεύτερη ξένη γλώσσα επιθυμητή
  • Άριστη γνώση Microsoft office
  • Επιθυμητή εμπειρία στο κομμάτι των πωλήσεων - αγορών
  • Ανεπτυγμένη ικανότητα οργάνωσης και επικοινωνίας
  • Διαπραγματευτικές ικανότητες
  • Ομαδικό πνεύμα

Η εταιρία προσφέρει:

  • Εργάζεστε σε ένα σύγχρονο και οργανωμένο περιβάλλον αναλαμβάνοντας μια ποικιλόμορφη εργασία.
  • Μέσα από ένα πρόγραμμα εκπαίδευσης, σας παρέχουμε τα απαραίτητα εφόδια για τη θέση σας ώστε να ενστερνιστείτε τη φιλοσοφία της εταιρίας μας ακόμη και αν δεν διαθέτετε σχετική εμπειρία.
  • Δυνατότητα επαγγελματικής εξέλιξης και ανάπτυξης
Μεταμόρφωση
πριν 12 μέρες