Για εργοδότες
Υπάλληλος Τμήματος Αγορών/Προμηθειών

Αρμοδιότητες Θέσης

  • Διαχείριση υφιστάμενων συνεργασιών με προμηθευτές
  • Πραγματοποίηση αγορών προϊόντων/εξοπλισμού
  • Έρευνα αγοράς, αναζήτηση νέων προμηθευτών και προϊόντων
  • Καταχώρηση/συντήρηση των απαραίτητων στοιχείων στο εταιρικό πρόγραμμα ERP
  • Παρακολούθηση του κόστους των προμηθειών, επικοινωνία με προμηθευτές
  • Συνεργασία και συντονισμός ενεργειών με λοιπά τμήματα της εταιρείας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΤΕΙ-ΑΕΙ
  • Εμπειρία σε αντίστοιχη θέση
  • Πολύ καλή γνώση MS Office
  • Καλή γνώση Αγγλικών
  • Εργατικότητα – υπευθυνότητα – συνέπεια
  • Ικανότητα επικοινωνίας

Η εταιρεία παρέχει :

  • Εργασία πλήρους απασχόλησης
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Εκπαίδευση στον τομέα εργασίας
  • Προοπτικές εξέλιξης και δυνατότητα σταθερής συνεργασίας

Email αποστολής βιογραφικών : info@autogrill.gr

Παλλήνη
πριν 13 μέρες