Για εργοδότες
Σύμβουλος Φανοποιείας
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
Company logo - click to visit company page
51-100
Κλάδος Αυτοκινήτου
πριν ένα χρόνο
Ημ. ανάρτησης

Η εταιρία Gratsias, εξουσιοδοτημένος έμπορος - συνεργάτης service Kosmocar για Audi & Volkswagen στην Αγ. Παρασκευή (Αθήνα), αναζητά Σύμβουλο Φανοποιείας για να ενταχθεί στην ομάδα της.

Αρμοδιότητες:

  • Διενέργεια διαδικασιών επισκευής αυτοκινήτων, κοστολόγηση, παρακολούθηση της πορείας τους και ενημέρωση των πελατών.
  • Υποδοχή των πελατών, κατανόηση των αναγκών τους και εξυπηρέτηση τους.
  • Παροχή υπηρεσιών υψηλών προδιαγραφών ώστε να ανταποκρίνονται στις προσδοκίες των πελατών της εταιρείας.

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Γνώσεις μηχανολογίας και φανοποιείας οχημάτων
  • ΓνώσειςΗ/Υ (Microsoft Office)
  • Γνώση αγγλικής γλώσσας
  • Ευχέρεια στην επικοινωνία
  • Πνεύμα συνεργασίας μέσα σε ομάδα
  • Επαγγελματική συνέπεια και υπευθυνότητα
  • Επιθυμητή η προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση

Προσφέρονται:

  • Προοπτικές επαγγελματικής εξέλιξης
  • Bonus επίτευξης στόχων
  • Σύγχρονο περιβάλλον εργασίας
  • Τήρηση όλων των απαραίτητων μέτρων ασφαλείας
  • Πρόσβαση και συμμετοχή σε εκπαιδευτικά σεμινάρια
Αγία Παρασκευή