Για εργοδότες
Κωδ:DEM0001
Demonstrator
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

Στα πλαίσια Ανάπτυξης των Δραστηριοτήτων μας, αναζητούμε Demonstrator  (Υπεύθυνο Επιδείξεων) με έδρα την Αθήνα.

Βασικές Αρμοδιότητες Θέσης:

  • Συμμετοχή στο σχεδιασμό του προγράμματος επιδείξεων
  • Διοργάνωση και πραγματοποίηση των συνεδριών επίδειξης των προϊόντων της εταιρείας
  • Επικοινωνία με κατασκευαστές και την εσωτερική ομάδα διαχείρισης προϊόντων για ενημέρωση σχετικά με τεχνικά & προϊοντικά θέματα, καθώς και προσαρμογή υλικού για τοπική χρήση

Απαραίτητα Προσόντα Θέσης:

  • Πτυχίο κατά προτίμηση Μηχανολογικής ή Γεωπονικής κατεύθυνσης
  • Δυνατότητα ταξιδιών κατά περίπτωση εντός Ελλάδος
  • Εμπειρία 5 ετών και άνω στις πωλήσεις ή και σε επισκευές στα προϊόντα του κλάδου
  • Άριστες Επικοινωνιακές Δεξιότητες
  • Άριστη γνώση Αγγλικών και IT Savvy (MS Teams, MS Office – κυρίως power point)

Η Εταιρεία Προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικές Αποδοχές
  • Ιδιωτική Ασφάλιση
  • Ευκαιρίες εξέλιξης και συνεχούς μάθησης σε μια σταθερά αναπτυσσόμενη εταιρεία
Αθήνα
πριν ένα χρόνο