Για εργοδότες
Αποθηκάριου/Picker
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
ΆλιμοςΤοποθεσία
Άλιμος
πριν ένα χρόνο
Ημ. ανάρτησης

Η εταιρεία Argus Logistics A.E ζητάει για τις εγκαταστάσεις της στον Άλιμο Αποθηκάριο/ picker.

Κύριες Αρμοδιότητες Θέσης:

  • Παραλαβή αποθεμάτων και οργάνωση προϊόντος στο χώρο της αποθήκης (συλλογή, εκφόρτωση, σκανάρισμα, αποθήκευση).
  • Προετοιμασία και ολοκλήρωση παραγγελιών προς παράδοση.
  • Διασφάλιση καθαριότητας της αποθήκης και Εφαρμογή και τήρηση των κανόνων Υγιεινής και Ασφάλειας.

Επιθυμητά προσόντα:

  • Προϋπηρεσία σε αποθήκη θα συνεκτιμηθεί.
  • Οργανωτικός, τακτικός, συνεπής, με ικανότητα αποτελεσματικής διαχείρισης του χρόνου.
  • Βασικές γνώσεις Αγγλικής γλώσσας.
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις.
  • Απολυτήριο Λυκείου.

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλώ όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση: nvrettos@argus.gr

Άλιμος