Για εργοδότες
Ambassadors για τον Αερολιμένα της Σάμου
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
ΒαθύΤοποθεσία
Βαθύ
πριν ένα χρόνο
Ημ. ανάρτησης
Entry / ΑρχάριοςΕπίπεδο εμπειρίας
Entry / Αρχάριος

Ο όμιλος Brinks Hellas, εταιρία Security στην Ελλάδα, πολυεθνική με ηγετική θέση παγκοσμίως, προσλαμβάνει άμεσα προσωπικό, δίνοντας τη δυνατότητα για επαγγελματική εξέλιξη σε ένα αξιόπιστο περιβάλλον εργασίας.

Αυτή την περίοδο αναζητούμε: Ambassadors για τον Αερολιμένα της Σάμου

Απαραίτητη προϋπόθεση για να υποβάλεις υποψηφιότητα για τη θέση είναι να είσαι μόνιμος κάτοικος Σάμου!

Τα καθήκοντα σου:

  • Παροχή γενικών πληροφοριών
  • Καταγραφή της ώρας που ανοίγει και κλείνει το check in
  • Καθοδήγηση των επιβατών προς τα σωστά σημεία ελέγχου ανάλογα με τον προορισμό
  • Καθοδήγηση κοινού σε ώρες αιχμής για την ομαλή λειτουργία της αίθουσας αναχωρήσεων
  • Έλεγχο της ροής κίνησης των λεωφορείων και των οχημάτων
  • Ενημέρωση των οδηγών ότι δεν επιτρέπεται η στάθμευση μακράς διάρκειας και η απομάκρυνση των οδηγών από τα οχήματα
  • Ενημέρωση των ξεναγών για την διάταξη των επιβατών μέσα ή έξω από την αίθουσα αναμονής επιβατών
  • Συλλογή των καροτσιών για τις αποσκευές, όταν βρίσκονται διάσπαρτα στο parking /curbside
  • Ενημέρωση, καθοδήγηση και παροχή πληροφοριών σε επιβατικό κοινό, επισκέπτες, συνεργάτες, υπαλλήλους και λοιπούς χρήστες των κοινόχρηστων χώρων
  • Ενημέρωση των fids

Tα προσόντα σου:

  • Απολυτήριο Λυκείου
  • Γνώση Αγγλικών
  • Ευχέρεια στη χρήση Η/Υ
  • Ανεπτυγμένες επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Συνεπής και επαγγελματική συμπεριφορα

Η Brink's σου παρέχει:

  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
  • Ολοκληρωμένη και συνεχή εκπαίδευση στο αντικείμενο
  • Δυνατότητες επαγγελματικής εξέλιξης σε ένα δυναμικό και αξιόπιστο περιβάλλον εργασίας

Κάνε ένα ασφαλές βήμα στην καριέρα σου
Έλα στη Brink's!

Καταχώρησε τώρα το βιογραφικό σου

Πατώντας Αποστολή Βιογραφικού κωδικός θέσης AM/SAM

Τηλέφωνα επικοινωνίας 2110130604 έως 605 ή στο 210 3484000
Βαθύ