Για εργοδότες
Hostess - 91 Athens Riviera
ΑθήναΤοποθεσία
Αθήνα
πριν 10 μέρες
Ημ. ανάρτησης
Entry / ΑρχάριοςΕπίπεδο εμπειρίας
Entry / Αρχάριος

Η Domes Resorts και το επιτυχημένο εστιατόριο Barbarossa ταξιδέυουν μαζί στην Αθήνα και αναζητουν Hostess για το νέο πολυτελές Glamping και Members Club «91 Athens Riviera» στην περιοχή της Βούλας.

Καθήκοντα

  • Θερμή υποδοχή των πελατών στον χώρο και παροχή πληροφοριών για τις υπηρεσίες.
  • Ενημέρωσή τους για τον ακριβή χρόνο αναμονής και παρακολούθηση της λίστας αναμονής
  • Διαχείριση των κρατήσεων
  • Συνεργασία με το προσωπικό του ξενοδοχείου για τη διασφάλιση της ομαλής λειτουργίας του εστιατορίου

Requirements

 Απαραίτητα Προσόντα

  • Επαγγελματική εμπειρία σε ανάλογη θέση, σε ξενοδοχειακές μονάδες 5 αστέρων
  • Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας και της ελληνικής
  • Επιθυμητή γνώση δεύτερης ξένης γλώσσας
  • Απαραίτητη η γνώση του συστήματος OPERA και η χρήση Η/Υ
  • Ευγένεια, ευχάριστη και φιλική προσωπικότητα προσανατολισμένη στην εξυπηρέτηση και ικανοποίηση του πελάτη
  • Πνεύμα ομαδικότητας και συνεργασίας
  • Προσεγμένη εμφάνιση

Benefits

Στο πλαίσιο της παραπάνω θέσης, προσφέρουμε

  • Πακέτο αποδοχών ανάλογο προσόντων
  • Δυνατότητες ανάπτυξης μέσα σε ένα συνεχώς αναπτυσσόμενο εργασιακό περιβάλλον
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχή εκπαίδευση

Domes Resorts is an equal opportunity employer, all applications will be treated in strict confidentiality.

Only suitable candidates will be contacted.

Αθήνα