Για εργοδότες
Runner - 91 Athens Riviera
ΑθήναΤοποθεσία
Αθήνα
πριν 11 μέρες
Ημ. ανάρτησης
Entry / ΑρχάριοςΕπίπεδο εμπειρίας
Entry / Αρχάριος

Η Domes Resorts και το επιτυχημένο εστιατόριο Barbarossa ταξιδέυουν μαζί στην Αθήνα και αναζητουν Runner για το νέο πολυτελές Glamping και Members Club «91 Athens Riviera» στην περιοχή της Βούλας.

Καθήκοντα

  • Μεταφορά εξοπλισμού και υλικών μεταξύ τμημάτων του ξενοδοχείου
  • Βοηθητική υποστήριξη σε διάφορα τμήματα όπως εστιατόρια και μπαρ
  • Διανομή προμηθειών και υλικών στους αντίστοιχους χώρους εργασίας
  • Προετοιμασία και διανομή καθαριστικών υλικών και αναλωσίμων

Requirements

 Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος τουριστικής σχολής θα θεωρηθεί προσόν
  • Προαιρετική η γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Ανάλογη προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε ξενοδοχεία πολυτελείας ή σε αντίστοιχη θέση σε υπηρεσίες εστίασης
  • Ευγένεια, ευχάριστη και φιλική προσωπικότητα
  • Φυσική αντοχή και δυνατότητα αντιμετώπισης φυσικής εργασίας.
  • Πνεύμα ομαδικότητας και συνεργασίας
  • Προσεγμένη εμφάνιση, καθαριότητα
  • Προσανατολισμένος-η στην εξυπηρέτηση και την ικανοποίηση του πελάτη

Benefits

Στο πλαίσιο της παραπάνω θέσης, προσφέρουμε

  • Πακέτο αποδοχών ανάλογο προσόντων
  • Δυνατότητες ανάπτυξης μέσα σε ένα συνεχώς αναπτυσσόμενο εργασιακό περιβάλλον
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχή εκπαίδευση

Domes Resorts is an equal opportunity employer, all applications will be treated in strict confidentiality.

Only suitable candidates will be contacted.

Αθήνα