Για εργοδότες
Beach Boy - 91 Athens Riviera
ΑθήναΤοποθεσία
Αθήνα
πριν 10 μέρες
Ημ. ανάρτησης
Entry / ΑρχάριοςΕπίπεδο εμπειρίας
Entry / Αρχάριος

Η Domes Resorts και το επιτυχημένο εστιατόριο Barbarossa ταξιδέυουν μαζί στην Αθήνα και αναζητουν Beach Boy για το νέο πολυτελές Glamping και Members Club «91 Athens Riviera» στην περιοχή της Βούλας.

Καθήκοντα

  • Θερμή υποδοχή των πελατών στην παραλία και παροχή πληροφοριών για τις υπηρεσίες.
  • Εξυπηρέτηση των πελατών με άνεση και φιλοξενία.
  • Τοποθέτηση και συντήρηση ομπρελών και ανακλινδρών στην παραλία
  • Εξυπηρέτηση πελατών και παροχή πρόσθετων παροχών όπως πετσέτες.
  • Παρακολούθηση και επισκευή του εξοπλισμού της παραλίας.
  • Συνεργασία με το προσωπικό του ξενοδοχείου για τη διασφάλιση της ομαλής λειτουργίας των υπηρεσιών.

Requirements

 Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση επιθυμητή
  • Απαραίτητη η πολύ καλή γνώση της αγγλικής και προαιρετικά μιας δεύτερης ξένης γλώσσας
  • Φυσική αντοχή και δυνατότητα αντιμετώπισης φυσικής εργασίας.
  • Ευγένεια, ευχάριστη και φιλική προσωπικότητα
  • Πνεύμα ομαδικότητας και συνεργασίας
  • Προσεγμένη εμφάνιση, καθαριότητα
  • Προσανατολισμένος/η στην εξυπηρέτηση και ικανοποίηση του πελάτη

Benefits

Στο πλαίσιο της παραπάνω θέσης, προσφέρουμε

  • Πακέτο αποδοχών ανάλογο προσόντων
  • Δυνατότητες ανάπτυξης μέσα σε ένα συνεχώς αναπτυσσόμενο εργασιακό περιβάλλον
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχή εκπαίδευση

Domes Resorts is an equal opportunity employer, all applications will be treated in strict confidentiality.

Only suitable candidates will be contacted.

Αθήνα