Για εργοδότες
Συντηρητής Κτιρίου
πριν 14 μέρες
Ημ. ανάρτησης

Αρμοδιότητες και καθήκοντα:

  • Να εκτελεί όλες τις επισκευαστικές εργασίες
  • Να ανταποκρίνεται άμεσα σε κάθε έκλυση για επιδιόρθωση βλάβης.
  • Να χρησιμοποιεί τα εργαλεία και τον εξοπλισμό με επαγγελματισμό (σωστή συντήρηση, αποθήκευση και ασφαλή χρήση).
  • Να ακολουθεί τα πρότυπα ασφάλειας που ορίζει η εταιρία (τήρηση εντύπων).
  • Να ενημερώνει άμεσα για τυχόν βλάβες που εντοπίζει.
  • Να πραγματοποιεί προληπτικούς ελέγχους και συμπληρώνει τις ανάλογες αναφορές.
  • Να βοηθά πρόθυμα σε οποιαδήποτε ανάγκη προκύψει ασχέτως καθηκόντων.
  • Να επιδιορθώνει τις ηλεκτρολογικές βλάβες
  • Να επιδιορθώνει τις υδραυλικές βλάβες
  • Να επιδιορθώνει τυχόν ξύλινες βλάβες
  • Να βάφει όλους τους τύπους επιφανειών
  • Να μεταφέρει αντικείμενα
  • Να μαζεύει προσφορές όποτε και αν του ζητηθεί

Ο κατάλληλος υποψήφιος θα πρέπει να διαθέτει:

  • Βασικές γνώσεις ηλεκτρολογικών και υδραυλικών εγκαταστάσεων
  • Παρατηρητικότητα
  • Αυτοπαρακίνηση
  • Θέληση για εργασία
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες και ομαδικό πνεύμα συνεργασίας
  • Δίπλωμα Α & Β κατηγορίας
  • Βασικές γνώσεις Η/Υ
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Ευελιξία στις μετακινήσεις

Τι προσφέρουμε:

  • Φιλικό περιβάλλον
  • Σταθερός μισθός
  • Ομαδική Ιδιωτική Ασφάλιση

Απαραίτητα προσόντα:

  • Επιθυμητή επαγγελματική εμπειρία ως συντηρητής.
  • Καλά ελληνικά (προφορικά).
  • Καλή φυσική κατάσταση

Αναγκαίες δεξιότητες:

  • Σεβασμός/πειθαρχία
  • Επαγγελματισμός/υπευθυνότητα
  • Ενεργητικότητα
  • Πνεύμα ομαδικότητας
Νέα Σμύρνη